Štítek: česnek

Berete na chřipku Coldrex nebo stačí Paralen

Berete na chřipku Coldrex nebo stačí Paralen?

Berete na chřipku Coldrex nebo stačí Paralen? Takto se mne občas lidé v ordinaci ptají a já jim odpovídám, že neberu ani Coldrex, ani Paralen. Tento týden se v médiích objevily dvě zajímavé informace: Českem se opět šíří epidemie chřipky. V Česku zemře několik desítek lidí v důsledku toho, že brali Paralen nebo jiné léky s obsahem paracetamol Paracetamol...

  • Píšu články na svůj blog. Chcete dostávat upozornění na nový článek?

  • Kategorie