Dosažení a udržení optimální hmotnosti

s programem na kontrolu hmotnosti

bodykey by Nutrilite .

Jednou z cest ke zdraví je udržovat si normální hmotnost. Pokud mám nadváhu nebo jsem obézní, pak tou cestou je redukce hmotnosti, nejlépe osvědčenou a vědecky podloženou metodou.

 

Kdo by nechtěl být zdravý, mít správnou hmotnost a cítit se skvěle?! Kdo by nechtěl program na dosažení optimální hmotnosti, který je vhodný pro každého?!

 

Všichni jsme jedineční a každý by se měl stravovat poněkud jinak. Jenže jak to zjistit a jak lidem ušít výživu přímo na míru? Lze to na základě kvalitního a přesného vyšetření.

Rozhovor o programu Bodykey by Nutrilite s nutričním specialistou a školitelem programu RNDr. Pavlem Suchánkem.

O programu bodykey by NUTRILITE™

Hledáte nový a efektivní způsob hubnutí? Chcete nejen dobře vypadat, ale také se dobře cítit? Už jste bez úspěchu vyzkoušeli jiné diety?

Konečně je tady program na snížení hmotnosti, který Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů v oblasti stravování a fitness a lepší fyzické kondice. bodykey by NUTRILITE™ je vskutku speciální a efektivní program na snížení hmotnosti, protože vychází z Vašehoindividuálního životního stylu a genetických predispozic, díky čemuž představuje velmi účinný způsob, jak zhubnout a cítit se lépe.

Program bodykey by NUTRILITE zahájíte tím, že si necháte udělatGenetický test. S výsledky Vašeho Genetického testu je nakládánobezpečným a důvěrným způsobem při zachování maximální důvěrnosti informací. Pak odpovíte na otázky týkající se Vašehoživotního stylu, fyzické zdatnosti a preferencí při výběru potravin.

Na základě toho Vám odborníci z programu bodykey by NUTRILITE sestaví individuální Stravovací a cvičební plán, který je ušit na míru Vašim potřebám. A protože je tento plán zcela uzpůsoben Vašim individuálním preferencím, budete si doporučené recepty a jídla zeStravovacího plánu opravdu vychutnávat a zároveň budete efektivně hubnout.

Cvičební plán je ušit na míru také výsledkům Vašeho Genetického testu a úrovni Vaší individuální fyzické zdatnosti. Zahrnuje typy aktivit, které Vás baví, což Vás povzbudí k tomu, abyste byli aktivní a dopřávali si dostatek pohybu, a dosáhli tak požadovaného úbytku hmotnosti. Na své cestě budete mít plnou podporu online platformy Můj bodykey™ trenér, která Vás bude motivovat a pomůže Vám s dodržováním Stravovacího a cvičebního plánu.

Jakmile přebytečná kila shodíte, je samozřejmě stejně důležité si z dlouhodobého hlediska dosaženou váhu udržet. A to je důvod, proč se program bodykey by NUTRILITE™ zaměřuje rovněž na kontrolu hmotnosti. Takže už žádné diety s jo-jo efektem – s programem bodykey by NUTRILITE dosáhnete nejen požadovaného úbytku hmotnosti, ale můžete se také těšit na dlouhodobý úspěch.

Důležitou součástí stravy jsou také speciálně navržené výrobky bodykey™. Namísto jednoho z pravidelných jídel si můžete každý den jako součást Stravovacího plánu vybrat z nabídky krémových koktejlů, polévek nebo tyčinek. Tato jídla se nejen snadno a pohodlně připravují, ale jsou také velmi chutná. Kromě toho Vám doporučujeme ty správné doplňky stravyoptimalizaci a podpořeVašeho hubnutí.

Program bodykey by NUTRILITE byl vyvinut týmem vědců, odborníků na výživu a cvičení ve spolupráci s Institutem zdraví Nutrilite a společností Amway. Naši odborníci mají bohaté znalostizkušenosti v oblasti stravování, fitness, zdraví a duševní a tělesné kondice. Po celou dobu programu Vás budou motivovat. Záleží jim totiž na dlouhodobé stabilizaci Vaší tělesné hmotnosti. Nač ještě čekáte? Zaregistrujte se hned teď, abyste mohli s programem bodykey by NUTRILITE začít – jste jen pár kroků od toho, aby se Váš sen o zhubnutí stal realitou.

 

Podrobné informace naleznete zde

Nyní máte zcela výjimečnou možnost získat přístup do programu Bodykey by Nutrilite

s výraznou slevou!

Získejte plný přístup na online platformu Můj bodykey™ trenér se stravovacím a cvičením programem, která vám bude pomáhat hubnout 24 hodin denně a je vám k dispozici po celý zbytek vašeho života.  Je to snadné – stačí použít unikátní kód, který najdete ve vaší Bodykey-soupravě.

Nemáte ještě soupravu? Zaregistruji vás a pomůžu vám získat Bodykey-soupravu za cenu, ze které budete opravdu nadšení.

Chcete dosáhnout své optimální hmotnosti a následně ji udržet? Chcete využít bezplatné konzultace? Zašlete váš dotaz na speciální cenovou nabídku přes kontaktní formulář a já vám rád odpovím.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.