Kolik znáte svobodných lidí?

Dnes chci, abyste trochu přemýšleli:

  1. Kolik znáte ve svém okolí lidí, kteří jsou finančně a časově svobodní?
  2. Kolik jich znáte osobně?

Nemám na mysli lidi, kteří vydělávají spoustu peněz a jsou nesmírně bohatí. Mám na mysli lidi, kteří jsou opravdu finančně a časově svobodní.

Finanční a časová svoboda

To znamená, že mají možnost v případě příznivého počasí se rozhodnout, že se ráno sbalí a jedou na hory nebo k moři. A mohou to takto udělat ne jednou za rok, ale každý měsíc nebo každý týden.

Takovou časovou svobodu mívají důchodci. Protože ti si mohou říci: „Zítra udělám tohle a pozítří udělám toto.“ Otázka je, jestli jim stačí jejich finance na to, aby mohli každý den jet tam, kam chtějí, nebo alespoň každý měsíc.

Takže ještě jednou:

  1. Kolik znáte ve svém okolí lidí, kteří jsou finančně a časově svobodní?
  2. Pokud takové lidi znáte, jsou ochotni se s vámi podělit o své know-how?
  3. Jsou ochotni vám poradit, jak to máte udělat, abyste byli finančně a časově svobodní?

Bohatí bez časové svobody

Já se potkávám s různými lidmi. Potkávám se i s lidmi, kteří podnikají, vydělávají spoustu peněz a jsou hodně bohatí.

Pro některé z nich jsem dělal analýzu prvků ve vlasech. Mnohdy jsem měl problém se s nimi domluvit na konzultaci, protože neměli čas. Měli sice spoustu peněz, ale neměli čas, aby za mnou přijeli na konzultaci, dokonce neměli ani hodinu a půl na konzultaci přes Skype.

Potom mají velký problém. Vydělávají sice velké peníze, mohli by žít tak, jak by chtěli, ale nemohou, protože jejich podnikání nebo práce jim bere veškerý čas.

Znám mnoho manažerů, kteří vydělávají velké peníze, ale nemají čas ani na sebe, ani na svou rodinu. Určitě nežijí tak, jak by chtěli žít. Mají sice peníze, ale nejsou finančně a časově svobodní.

Finančně a časově svobodní mentoři

Na druhou stranu mám přístup ke skupině mentorů, kteří jsou finančně a časově svobodní a kteří mají systém, jak pomáhat lidem, aby byli finančně a časově svobodní.

Samozřejmě to vyžaduje spoluúčast, aktivitu, práci a určitý čas, ale je možné mít přístup ke skupině mentorů, kteří mají systém, jak pomoci lidem být finančně a časově svobodný.

Díky tomuto systému mám možnost číst potřebnou literaturu, dostávám návody a doporučení, co dělat, dostávám přístup na vzdělávací semináře, kde se dozvídám důležité informace od lidí, kteří mají finanční a časovou svobodu.

Protože učit se, jak být finančně a časově svobodný, má smysl od lidí, kteří jsou finančně a časově svobodní. Nemá smysl se učit o finanční a časové svobodě od člověka, který má sice tituly z ekonomie, ale sám finanční a časovou svobodu nemá.

Záleží jen na každém z nás, jestli vůbec chceme získat finanční a časovou svobodu a jestli pro to jsme ochotni něco udělat.

Díky napojení na výše uvedenou skupinu mentorů máme možnost pomáhat lidem budovat aktiva, která jim umožní žít život podle jejich představ a umožní jim být finančně a časově svobodní.

Dělejte něco pro své zdraví, životní styl a finanční svobodu!

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.