Chcete žít o 10 let déle?

Lidem, kterým se podařilo trvale zhubnout, se v průběhu pěti let snížila úmrtnost o 55%!

Zajímáte se o úplné a doživotní vyřešení své správné hmotnosti a fyzické kondice?

Dosažení a udržení optimální hmotnosti.

 

Jednou z cest ke zdraví je udržovat si normální hmotnost. Pokud mám nadváhu nebo jsem obézní, pak tou cestou je redukce hmotnosti, nejlépe osvědčenou a vědecky podloženou metodou. 

Kdo by nechtěl být zdravý, mít správnou hmotnost a cítit se skvěle?! Kdo by nechtěl program na dosažení optimální hmotnosti, který je vhodný pro každého?! 

Všichni jsme jedineční a každý by se měl stravovat poněkud jinak. Jenže jak to zjistit a jak lidem ušít výživu přímo na míru? Lze to na základě kvalitního a přesného vyšetření.

Jak najít ten správný způsob stravování pro vás? Dozvíte se zde.

Dosažení a udržení optimální hmotnosti na základě genetického vyšetření.

 

V posledních letech se objevilo několik genetických studií, které prokazují, že lidé jsou různě citliví na změny způsobu stravování a pohybovou aktivitu v závislosti na genetické dispozici

Na základě genetického vyšetření se dá určit, jakým způsobem se má dotyčná osoba stravovat a jak intenzivně a jak často se má hýbat, aby bylo dosaženo žádoucího úbytku hmotnosti a dlouhodobého udržení optimální hmotnosti .

 

Metoda  je vysoce individuální, jelikož vychází z informací zakódovaných v DNA, což je nejrelevantnější zdroj, jaký si lze představit.

Spolupracujeme se špičkovými světovými odborníky, kteří každému ušijí program na míru i podle jeho stravovacích a pohybových preferencí.

Program výhodný pro klienta, protože jej má k dispozici na celý život a dá se s ním stále pracovat.

Další informace a výsledky najdete v ebooku "Fakta o hubnutí, která vám vyrazí dech – aneb - Počítače a genetika nám pomáhají zhubnout"