Co říkají klienti programu na kontrolu hmotnosti Bodykey? 

Jaké mají výsledky?

 

Na této stránce se s vámi chci podělit nejen o dojmy osob, které se rozhodly kontrolovat svou hmotnost na základě metody genetického vyšetření DNA a následného doporučení stravovacího a pohybového programu, ale také o jejich výsledky

Úspěšné snížení hmotnosti vyžaduje dlouhodobý závazek k provádění zdravých změn svých stravovacích a pohybové návyků. Ujistěte se, že si vyberete stravovací plán, se kterým můžete žít dlouhodobě, trvale.

Více článek na blogu  - Hubnutí – Výběr způsobu stravování, který je vhodný pro vás.

 

"Když jsem se v únoru 2015 nechala změřit na přístroji InBody, mé výsledky mne vyděsily. Má váha ukazovala o 7 kg navíc, můj útrobní tuk byl 96,8 cm2 a můj metabolický věk 56 let! Má váha se blížila nadváze a útrobní tuk byl u hranice 100, což je zdravotní riziko. Od svých 7 let jsem aktivně tančila a v dospělosti byla vždy s váhou do 56 kg. Má nadváha začala pozvolna a mé okolí mne přesvědčovalo, že v mém věku je už normální přibírat na váze, že stárnu. Pro mne ale není normální vypadat ve 43 letech o 15 let starší díky mé nadváze.

Můj manžel začal s programem Bodykey jako ambasador značky od prosince 2014 a jeho výsledky byly úžasné. Po této zkušenosti jsem si v březnu 2015 program zakoupila a jsem nadšená, protože mé pokusy s hubnutím stylem "pokus-omyl" tím skončily. Genetickou analýzou jsem zjistila, že mé geny jsou citlivé na tuky a také na vysokou fyzickou aktivitu, takže jsem dostala odpověď, proč se mi nedařilo hubnout.

Teď mám svého Bodykey trenéra, který mi sestavuje doživotně jídelníček s chutnými recepty včetně mé oblíbené svíčkové a vepřového se zelím a knedlíkem. Už nemusím přemýšlet, co budu vařit a hlavně dostanu zhodnocení mých denních  výživových hodnot v přehledném grafu.

Trenér mi  sestaví cvičební program se 70ti videi a vyhodnotí nutriční analýzu po 30ti dnech, což žádný výživový poradce dnes nedokáže.  A to je revoluční!

Díky dodržování doporučení ve stravě a cvičení jsem od 1.3. do 1.8. zhubla 7 kg tuku a nabrala 1,9 kg svalů.  Proto všem doporučuji program Bodykey! Zhubněte navždy své nadbytečné tuky hravě a s pocitem, že děláte to nejlepší pro své zdraví a dlouhý život. To vše bez JO-JO efektu! Už nikdy nepřiberete a to je vítězství, protože vy už to VÍTE!

Klára Turoňová, 43 let 

Nikdy jsem nebyla sportovní typ. Ve svých 52 letech jsem si nemohla nevšimnout, že se nezdravě „zakulacuju“ díky nenápadnému, leč trvalému přibývání na váze za poslední roky. A to jsem se vážně nepřejídala. Přeborníkem na diety byla moje maminka. Pokaždé se však dostavil jo-jo efekt, časem i zdravotní problémy. Toho jsem se bála.

Program bodykey je moje záchrana. Jsem naprosto v klidu, že nemusím přepočítávat nějaké kalorie či trávit hodiny v posilovně. Jím všechno, co mám ráda, nehladovím. Po třech měsících jsem zbavila 13,8 kg, 10,8 kg tuku a 17 cm v pase. Cítím se skvěle! Jsem v pohodě, protože program mi bude dál pomáhat k mé optimální hmotnosti a jejímu trvalému udržení.

Dana Koutná

Bodykey rozhovor s Danou Koutnou

Bodykey rozhovor s Janou Sládkovou

Jsem nadšený, protože program bodykey by NUTRILITE™ skvěle funguje. Získal  jsem komplexní program, při kterém hubnu zdravě a který mě skutečně baví a cítím se skvěle. Úžasné je, že je tak jednoduché ho dodržovat a necítit se hladový. Sportuji pravidelněji, než když jsem s programem začal a dělám sporty, které mě baví. Stanovil jsem si cíle a ty dosahuji. Díky vlastní zkušenosti mohu zaručit, že program bodykey by NUTRILITE je skutečně skvělý a funguje.

22.12.2014 -  váha: 100,4 kg, obvod pasu: 103 cm

21.2.2015:  váha: 96,5 kg, obvod pasu: 95 cm

1.7.2015: váha: 85 kg (-15 kg), obvod pasu: 89 cm (-14 cm)

Ladislav Turoň, 51 let

Nástup na program Body Key: 18.3.2015, Startovací hmotnost: 94,9 kg, Obvod pasu: 122 cm
31.7.2015 - Hmotnost: 81 kg , Obvod pasu: 87 cm

Po posledním těhotenství před pětadvaceti lety a následné hormonální léčbě jsem nabrala na váze. Od té doby s tím bojuji různými způsoby. Jediného, čeho jsem docílíla byl občasný jojo efekt. Poslední dva roky konzultuji stravování s nutričním terapeutem. Výsledkem byl úbytek svalové hmoty a nárůst tukové tkáně. Nástupem na program Body Key se vše změnilo. Naučené stravovací návyky mi pomáhají pravidelně, každý týden zaznamenat úbytek na hmotnosti i
na obvodu v pase. Dnes už vím, že pomocí tohoto programu brzy dosáhnu cílové hmotnosti a natrvalo. Tento doživotní program je skvělou pomůckou, jak si udržet zdravý životní styl.
Motto: Konečně se ve svém těle cítím skvěle. A bude ještě líp ...
S radostí každému doporučím

Marie Krupková

Bodykey rozhovor s Marií Krupkovou

Bodykey rozhovor s Pavlem Krupkou

Nástup na program Body Key: 2.4.2015, Startovací hmotnost: 101,8 kg, Obvod pasu: 110 cm
31.7.2015 - Hmotnost: 84,2 kg, Obvod pasu: 95 cm

Po operaci kolena v roce 2013 jsem během čtyřměsíční rehabilitace nabral na váze téměř 20 kg. Svými sportovními aktivitami jsem chtěl nabrat zpět ztracenou kondici. I přes pravidelné konzultace s nutričním terapeutem se mi nedařilo.
Naopak: Občas jsem i ztratil svalovou hmotu a procenta tuků šla nahoru. Po nástupu na program Body Key se vše změnilo. Ikdyž jsem v podstatě nezměnil své sportovní aktivity, úpravou stravovacích návyků podle nastoleného jídelničku jsem pravidelně ubýval na tucích a dostavil se nárůst  svalové hmoty. 
Motto: S programem Body Key jsem získal nejen správné návyky na vyvážený životní styl, ale i obchodní příležitost s obrovským potenciálem.
Vřele každému doporučuji

Pavel Krupka

 

Pro všechny, kteří důvěrně znají situace: Ať sním, co sním, vždycky přiberu. Když už  shodím nějaké to deko, mám ho za chvíli zpět. Ať držím jakoukoliv dietu, vždycky zhubnou jen ti druzí. Je mi více než 50 let a všichni kolem říkají, že po padesátce už budu jen přibírat a nemám šanci zhubnout. Pokud znáte tyto situace, pak vám chci říci, že je mi 54 let, za 3 měsíce jsem shodila 8 kg tuku, mám o 2 konfekční čísla menší oblečení, mám lepší postavu než moje mladší sestra, která byla celý život štíhlá, že dnes mohu jíst jídlo, které jsem si celý život nedovolila. Cítím se skvěle, zdravě, sebevědomě a hlavně si věřím, že i věci nemožné jsou možné.  Nezměnila jsem pohybovou aktivitu (cvičit chodím už několik let), jen jsem změnila jídelníček podle Bodykey. Tak se do tohoto hubnoucího programu pusť – ne do diety – a sám poznáš, jak je život krásný a co všechno zvládneš. Krásné a štíhlé budoucí časy přeje

Naďa Orlíková

 

Bodykey rozhovor s Naďou Orlíkovou

Bodykey rozhovor s Jaroslavem Orlíkem

Celý svůj profesní život se jako internista a gastroenterolog zabývám výživou a způsoby stravování, navíc jsem 8 let v nemocnici v Krnově působil jako ústavní dietolog. Celý svůj osobní život se snažím o to, abych si držel normální hmotnost, protože oba mí rodiče se pohybovali na rozmezí nadváhy a obezity. Teprve program Bodykey, který je založen na genetickém vyšetření, mi konkrétně ukázal, jaký způsob stravování a jaká pohybová aktivita jsou vhodné pro mou osobu. Během 3 měsíců jsem dokázal zredukovat 8 kg tuku a nabýt 1 kg svalové hmoty a váhový úbytek mírně pokračoval až do dosažení mé cílové optimální hmotnosti, kterou budu již trvale udržovat. Po devíti měsících se nedostavil žádný jo-jo efekt, celkem jsem zredukoval 10,5 kg tuku a zvýšil svou svalovou hmotu o 1,3 kg. Jsem nadšený tímto programem a tím, co lékařům, výživovým a nutričním specialistům a hlavně všem, kteří chceme žít zdravě a udržovat si svou optimální hmotnost nabízí! Vždyť je založen na vědeckém základě – genetickém vyšetření, které tak jednoznačně individualizuje potřeby každého z nás. Dává jednoduché návody pro stravování i pohybovou aktivitu, je dostatečně flexibilní – jím normální stravu, nemusím žádné koktejly a krabičky, můžu používat běžné potraviny. A co je pro mne jako lékaře hodně zajímavé, počítá za mne nejen příjem energie a živin, ale také poskytuje zpětnou měsíční analýzu živin, vitaminů a stopových prvků – to mi žádný nutriční specialista nespočítá.

MUDr. Jaroslav Orlík, gastroenterolog, 59 let

Během náročné léčby při onkologickém onemocnění jsem hodně přibrala. Když jsem se dozvěděla o novém programu redukce váhy pomocí genetických testů, konzultovala jsem můj záměr s ošetřující lékařkou, která mně redukci doporučila. I přes hormonální léčbu, kterou ještě  mám, začala  moje hmotnost klesat každý týden jako hodinky. To mě velice nadchlo, protože jsem normálně jedla a jen trochu začala sportovat. Nyní mám dole 10 kg tuku a dál pokračuji ve svém plánu. Cítím se skvěle a po 3 měsících v programu mně má lékařka zredukovala léky na tlak a velice mě pochválila. Všem tento program doporučuji.

Zdenka Orságová

Bodykey rozhovor se Zdeňkou Orságovou

Bodykey rozhovor s Alenou Juříčkovou

Moje zkušenosti s BodyKey jsou úžasné v tom, že jsem se přesvědčila o jednoduchosti programu. Naučil mě se zdravě stravovat. Výběr z jídelníčku je tak široký, že vždy si mohu vybrat na co mám zrovna chuť a tím mám také vyřešenou otázku co vařit. Nejdůležitější pro mě bylo, že jsem se rozhodla změnit své návyky. Začala jsem intenzivně chodit s holemi a tím jsem získala více energie a nadšení. Moje počáteční váha byla 65 kg a 89 cm v pase. Po třech měsících na tomto programu jsem shodila  celkem 5 kg, z toho 4,1 kg tuků a 10 cm v pase. Tímto nekončím, pokračuji dál, beru to jako součást mého životního stylu. 

Alena Juříčková

Kdysi dávno na střední škole jsem byl štíhlý jako proutek, sportoval jsem a vedl celkem aktivní život. Po škole se mi postupně měnil životní styl a každý den jsem začal neviditelně přibírat na váze. Do toho mě potkal úraz levého kolena, snížena pohyblivost a výsledkem bylo, že jsem v 36 letech vážil přes sto kilo při výšce 175 cm. Toto byl pro mě impuls, vypočítal jsem si BMI a vyšlo mi, že mam obezitu prvního stupně. Výsledek se mi moc nelíbil a uvědomil jsem si, že už je to moc a měl bych s tím něco dělat. Díky tomu jsem začal jíst zdravěji, ale nikdy to nevydrželo nadlouho. Většinou když jsem něco málo shodil, vzápětí to opět nabral. Nakonec jsem se dozvěděl o genetickém programu hubnuti na míru bodykey by Nutrilite, který mi umožnil jednou navždy vyřešit problém s nadváhou.

Bodykey jsem si koupil na konci května udělal test a čekal netrpělivě na výsledek. Ten jsem dostal v červnu a vyšlo mi, že moje tělo snadno vstřebává tuky z potravy. Doporučení bylo snížit celkový příjem tuků se sníženým obsahem kalorií a začít cvičit z vysokou intezitou. Nastavil jsem si jídelniček na 4 jídla za den a za cvičení jsem si vybral 4x za týden jízdu na rotopedu po půl hodině. Co mně nejvíce zajímalo byl jídelníček co budu vlastně jíst. Velmi mě potěšilo, že byl v podstatě normální. Změna byla ve velikosti porce a v rozložení surovin v porci. Teď mam na porci kolem 70 gramů prsního kuřecího řízku, postaru bych si dal celý prsní řízek a ještě si přidal. Trochu jsem měl obavy, že mi nebude stačit porce a budu mít hlad, ale byli to zbytečné obavy. Objevil jsem i spoustu jídel co jsem vůbec neznal jako je třeba kuskus, bulgur a jiné.

Na program jsem nastoupil 6.6. 2015 z váhou 98 kilo a obvodem v pase 114 cm, největší vahový skok byl hned první týden kdy mi váha klesla o 2,8 kilo. Nyní mám 92kg a 105 cm v pase a pokračuji v programu.

Jan Grinvalský

Bodykey rozhovor s Janem Grinvalským

Bodykey rozhovor s Antonií Fridrichovou

Ve změně jídelníčku jsem našla pocit spokojenosti, energii a vnitřní pocit štěstí. Dělám pro své zdraví vše. Už jsem byla předána lékařkou v dubnu 2014 do lipido.ambulance. Hrůza, že budu do smrti brát léky na snížení cholesterolu, po kterých jsem málem přestala chodit, mě děsila. Můj cholesterol byl v té době na hranici 7,57 a glukóza na hranici 6,9. Už jen pomyšlení na tabletky a nedej bože ještě píchat inzulín bylo hrozné. Taky jsem si myslela, že musím omezit sacharidy! Nedařilo se to tak, jak jsem si představovala celý život. V únoru 2015 mi cholesterol zůstal na hranici 7,27 a glukóza na 6,7. Právě včas přišla spása v podobě Body Key, kde jsem si nechala udělat test DNA (genetika je genetika) a ejhle. Ono se ukázalo, že nesmím tuky !!! I když jsem nikdy nejedla tuky v podobě různých margarínů, ale taková svíčková se šlehačkou - to bylo to pravé, ořechové. Přesto špatně. Test nelže, takže jsem začala jíst to, co jsem nikdy nejedla a neznala. Pravda byla venku. Přesně za rok od hrozných laboratorních výsledků jsem hrdě nakráčela do lipido ambulance s výsledkem - cholesterol 5,55 a glukóza 5,6 . Bingo !!!!!! A nejen to. Moje výsledky potěšily nejen mě, ale i paní primářku, navíc jsem zhubla 8 kg  t u k u během 3 měsíců od začátku užívání Body Key. Na svalovině jsem navíc přibrala 0,5 kg. Změna jídelníčku a víc pohybu udělaly zázraky.
Recepty Body Key a doporučení "mého" trenéra z Body Key budu používat i nadále, protože jsem neskončila. Myslím, že do smrti budu využívat služeb Body Key i když budu mít váhu,kterou jsem si určila pro svůj další život.
Je mi 63 let, mám 2 skvělé dcery a 4 vnučky a podporu celé rodiny.

Antonie Fridrichová

 

 

S programem bodykey by NUTRILITE™ budete až překvapeni, jak jednoduše můžete zdravě hubnout a udržet si optimální hmotnost. Je skvělé, že program může využít každý, kdo se rozhodne pro své tělo něco udělat. Přestože jsem z okolí slýchával, že se svou váhou již nemusím nic dělat, nastavil jsem si cíle a postupně krok za krokem jsem pracoval na jejich dosažení. Výsledkem je pak nejen úbytek hmotnosti, ale především skvělá fyzická kondice.

Lukáš Brhel

Nejsem z těch, co můžou jíst nezřízeně a přesto nepřiberou. Odjakživa mám ráda jídlo a vyrůstala jsem s heslem "kdo zaváhá nežere". Vyrůstala jsem s dvěma bráchy a měla jsem co dělat, abych si uhlídala svůj příděl. Takto jsem si vypěstovala v hlavě program, co se týče jídla.

Na základní škole jsem nebyla žádná tyčka a později jsem zjistila, že ve zdravotní knize jsem byla vedena jako obézní holčička. To mi v pubertě zrovna sebevědomí nebudovalo, takže jsem se chytala kdejaké diety jako stébla. Zkoušela jsem hladovět, nevečeřet, jíst jen do 17h, a také jsem zkoušela dělenou stravu. Tím vším jsem prošla a moje tělo si prožilo několik jo-jo efektů. Moje největší váha byla 105kg a nebylo nic, co by mi vyřešilo nadváhu celoživotně.

Dostávaly se ke mě informace o tom jak a co jíst a často byly protichůdné. To mi nedávalo žádnou jistotu, že jdu správným směrem. Proto jsem byla nadšena, když přišel program bodykey, protože řeší nadváhu komplexně a nežiji v nejistotě, jestli náhodou něco nedělám špatně. Cítím se tak mnohem lépe a v pohodě, to musíte zažít!

Tři měsíce uběhly jako voda a mé nadšení ze stravovacího plánu se objevilo ve výsledcích.

Přišla jsem o 6.8kg tuku a svalovinu si zachovala. Díky úbytku 10cm v pase jsem na velikosti 34-36. Nové oblečení S a XS si kupuju teď z radostí, kterou se mnou sdílí i manžel Jindra. 

Hana Škrlová

Bodykey rozhovor s Hanou Škrlovou

Bodykey rozhovor s Helenou Dohnalovou

S klidným svědomím a plna nadšení můžu říct, že tento výživový program Body Key je skutečný unikát. Má účinnost hubnutí na 1000 %, přesně jak to říkají ti co s ním začali už přede mnou.  Moje důvody nadšení - za 3 měsíce jsem zhubla 9 Kg. A jenom do váhy, kterou jsem si nastavila. Hubnu jen to co je potřeba. Tuky. I tuky kolem vnitřních orgánů. A svalová hmota zůstává. Díky doporučeným cvikům přesně na moje tělo svalová hmota přibývá. Jsem celkově pružnější, víc pohyblivá, méně unavená.mám víc energie. Líp se mi dýchá. Kůže po těle se mi změnila a je nádherně hlaďoučká. Jídlo jsem si nikdy nevychutnávala tak jako nyní. Jsem nadšena i z receptů a jednoduchosti přípravy jídla. Receptů je mnoho. A hlavně vím, že jím opravdu to, co moje tělo potřebuje. Přesně podle mého genetického kódu. Tělo mi za to děkuji tím, jak dobře se cítím. Oceňuji, že si můžu kdykoli kontrolovat bez námahy vyrovnanost živin. Můj trenér je mi k dispozici on-line. Vím, co a kolik mám jíst, vím, co a kdy cvičit. Přesně na míru mých vlastních potřeb. Doporučuji maximálně! 

Helena Dohnalová

Je mi 32 let a po porodu druhého dítěte jsem měla obavy, zda se mi opět podaří zhubnout. Teď už vím, že když budu chtít, je můj cíl splnitelný a hlavně jsem našla skvělého parťáka, jak svého cíle dosáhnout. Program bodykey od Nutrilite mohu vřele všem maminkám jen doporučit. Za období 12-ti týdnů, se mi podařilo zhubnout 8 kg (průběžný cíl). Konečně mám někoho, kdo mi rozumí, podporuje mě, "nutí" mě kontrolovat svůj pokrok a pomáhá mi systematicky dostat se zpět do formy. Velkým plusem je, že nabízí jednoduché rychlé recepty, které mohou jíst i naše děti, což mi šetří čas a peníze. S dcerou Aničkou jsme si zamilovaly čokoládové tyčinky. Je to jednoduché, přidejte se taky!

Jana Fišerová

Bodykey rozhovor s Janou Fišerovou

Bodykey rozhovor s Lukášem Matouškem

Před Bodykey 95 kg a 108 cm v pase. Po měsíci a pár dnů v programu Bodykey 84,6 kg a 102 cm v pase.

Je to bomba. Je to tak snadné, můj cíl 77 kg. Zhruba za 33 týdnů mi to ukázalo, že bych toho měl dosáhnout. Navždy a natrvalo, žádné jojo efekty.

Lukáš Matoušek

3 měsíce v programu - úbytek váhy 6 kg, úbytek v pase 8 cm
Tento program je úžasný, můžu jen doporučit. Program vás naučí jakou máte mít správnou velikost porcí a jakou máte mít pohybovou aktivitu, kterou si sami vyberete. Nemusíte se vzdát jídel, jíte dnes. Recepty jsou velice chutné a příprava opravdu jednoduchá. Už nikdy nemusím řešit žádnou dietu, protože tento program mám na celý život.

Michaela Petrová

 

Bodykey rozhovor s Michaelou Petrovou

Bodykey rozhovor s Evou Navrátilovou

Fakta o hubnutí, která vám vyrazí dech – aneb - Počítače a genetika nám pomáhají zhubnout

Po přečtení ebooku budete vědět, jak zhubnout a nemít jo-jo efekt!