Pro věčné dietářky.

Dnes mám důležitou informaci pro věčné dietářky nebo také věčné dietáře. Ale více se tento problém týká osob ženského pohlaví.

Asi také znáte nějaké ženy, které každý rok alespoň jedenkrát začnou hubnout podle nějaké nové, určitě zaručené diety, po které tentokrát už určitě zhubnou. Potom možná zhubnou pár kilogramů, možná trochu víc, načež se vrátí ke svému dřívějšímu způsobu stravování a rychle přiberou svá kila zpět. Po nějaké době začnou znovu podle další zaručené diety.

Měl jsem letos od začátku roku ve své ordinaci už tři takové osoby. Postupně za mnou přišly s tím, že mají žaludeční problémy nebo bolesti břicha.

„Asi jsem něco udělala špatně při té své detoxikaci nebo jsem něco nedodržela. Víte, patřím mezi ty věčné dietářky a začátkem roku jsem zase začala hubnout, něco se nepovedlo a mám problémy s břichem.“

Skvělá zpráva pro věčné dietářky

Pro všechny tyto věčné dietářky a také pro věčné dietáře mám důležitou a skvělou zprávu: Nemusíte hledat další zaručenou dietu, protože existuje výživový program, podle kterého nejen můžete na 100 % zhubnout na svou optimální hmotnost, ale zároveň vás tento program naučí, jak se máte správně stravovat a jak se máte správně hýbat, aby ta vaše optimální hmotnost zůstala trvale zachována.

Program se jmenuje Bodykey by Nutrilite a je založen na genetickém vyšetření. Genetikové totiž před nějakou dobou přišli na to, že část z nás přibývá na hmotnosti po sacharidech a část z nás po tucích a že tohle je zakódováno v naší DNA, to znamená, že je nám to dáno geneticky.

Pokud dostanete nějakou obecnou radu ohledně stravování nebo hubnutí, máte tedy maximálně 50% šanci, že budete správně hubnout.

Výsledný stav věčných dietářek

Když hubnou věčné dietářky podle nějaké diety, ztrácejí kilogramy nejen na tuku, ale také na svalovině, protože většinou moc necvičí. Když se vrátí ke svému způsobu stravování, zase necvičí a neposilují a přibývají tak jen na tuku. Když se vrátí na svou původní hmotnost, jsou tak na tom hůř, než když začaly hubnout.

Pokud to takto zopakují několik let po sobě, pak jsou na tom výrazně hůř než v době před tím, než začaly poprvé hubnout. Mají totiž velmi malé množství svaloviny a o to více tukové tkáně.

Program Bodykey by Nutrilite

Program Bodykey by Nutrilite vás naučí stravovat se správně na základě genetického vyšetření, na základě toho, po čem přibýváte na váze a čeho se máte vyvarovat při hubnutí. Naučí vás také správně cvičit podle vašeho genetického profilu a také vás naučí, jak si máte svou optimální hmotnost udržet natrvalo.

Program spočívá v tom, že se nejdříve provede genetické vyšetření, při které se zjistí nejen to, jestli přibýváte na hmotnosti po sacharidech nebo po tucích, ale také to, jakou intenzitu fyzické zátěže k hubnutí potřebujete. Někteří lidé totiž potřebují k hubnutí vysokou intenzitu fyzické zátěže a někteří střední intenzitu. Také to je zakódováno geneticky.

Na základě těchto výsledků vám je potom sestavován jídelníček na každý den a je vám také doporučen cvičební program, tak abyste hubli 1-2 kg měsíčně. Pokud takto budete hubnout celý rok, zhubnete o 12-24 kg za rok. Vypěstujete si nové návyky, naučíte se, jak se máte stravovat, jak se máte hýbat, a tím si svou optimální hmotnost i nadále udržíte.

Pokud se náhodou stane to, že na dodržování programu zapomenete a najednou po několika letech zjistíte, že máte o několik kilogramů více, než byste chtěli, znovu jen restartujete program. Zadáte současné údaje, aktivujete program, který znovu vám bude psát jídelníček na každý den a podle vašich potřeb na základě vašeho genetického vyšetření.

Program si kupujete s doživotní platností. Program vám bude doživotně psát každý den jídelníček na základě vašeho genetického profilu a vy se jím můžete a nemusíte řídit. Pokud však chcete dosáhnout své optimální hmotnosti a následně ji dlouhodobě udržet, je vhodné se tímto programem řídit.

Pokud se rozhodnete, že chcete správně zhubnout a trvale si hmotnost udržet, můžete si program Bodykey by Nutrilite objednat.

Souhrn

  1. Dobrá zpráva pro všechny věčné dietářky a dietáře.
  2. Existuje program, po kterém opravdu můžete na 100 % zhubnout a který vám pomůže, abyste si udrželi optimální hmotnost trvale, do konce života.
  3. Program se jmenuje Bodykey by Nutrilite a je založen na genetickém vyšetření.

Přeji vám, abyste ve svém úsilí o dosažení své optimální hmotnosti byli vytrvalí a úspěšní. Dělejte něco pro zdraví. Dosáhněte své optimální hmotnosti a udržte ji a zjednodušte si život díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav a životní styl, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života. Zabývá se analýzou prvků ve vlasech, pomáhá lidem dosáhnout a trvale udržet optimální hmotnost a podniká se zárukou.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Přihlaste se k odběru novinek

    Píšu články na svůj blog. Chcete dostávat zajímavé informace o zdraví, kráse a zdravém životním stylu? Vaše osobní údaje (email a jméno) budu zpracovávat pouze za účelem zasílání novinek (newsletterů) se zajímavým obsahem z oblasti zdraví a zdravého životního stylu v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním newsletterů a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém zaslaném emailu.

  • Kategorie