Anticovidový nebo coviduodolný?

Také už vás napadlo, že by v takzvané covidové době bylo dobré mít nějaké podnikání, nějaký byznys, který by byl anticovidový, který by vydělával v téhle situaci bez ohledu na to, jestli ta covidová pandemie bude trvat ještě měsíc nebo dva roky?

Mnoho lidí totiž dneska buď přišlo o práci, nebo přestalo vydělávat ve svém vlastním podniku či ve své vlastní živnosti. Spousta podnikatelů a živnostníků musela své živnosti zavřít. Někteří přechodně a někteří už pravděpodobně tu svoji živnost nebo podnik vůbec neotevřou. Týká se to i celých odvětví, kde podniky krachují, kde nevydělávají peníze a kde pravděpodobně mnozí podnikatelé už nikdy podnikat nebudou.

A proto by bylo dobré mít v téhle době nějaký podnik, který vydělává i v takovém období, tedy nějaký anticovidový byznys.

Dvě formy anticovidového podnikání

Z mého pohledu by se daly anticovidové byznysy rozdělit na dvě kategorie, dvě formy:

  1. Podnik vznikl nebo výrazněji začal vydělávat díky COVID-19, díky covidové pandemii. Řekněme, že to je spíše covidový byznys nebo anticovidový ve vlastním slova smyslu.
  2. Podnikání, které vydělává peníze, přestože je tady covidová pandemie. To znamená, že toto podnikání vydělávalo už předtím, ale pandemie ho vůbec neohrozila. Vydělává peníze dál a bude vydělávat, i když pandemie skončí. Čili spíše coviduodolné podnikání.

První skupina – anticovidový byznys.

Tam bych zařadil třeba výrobce ochranných pomůcek, výrobce roušek nebo respirátorů, dezinfekčních prostředků, ale také třeba farmaceutické firmy – výrobce léků, výrobce očkovacích látek, a nebo také výrobce některých doplňků stravy, protože je prokázáno, že některé doplňky stravy posílí naši imunitu a obranyschopnost proti covidu.

Otázkou je, jak budou tyhle byznysy fungovat, až covidová pandemie skončí. Jestli ten určitý anticovidový byznys bude pokračovat dál nebo skončí. Buď se přeorientuje na něco jiného, nebo úplně zkrachují.

Druhá skupina – coviduodolný byznys.

Z mého pohledu je zajímavější, protože je to podnikání, které vydělává pořád a vydělává, přestože je tady covidová doba.

Osobně jsem měl možnost připojit se na skupinu podnikatelů, kteří mají mentorský a podnikatelský ověřený systém, jak naučit další lidi podnikat. Jak využívat podnikání se zárukou k tomu, aby se mohli finančně zabezpečit nebo se dokonce stát časově a finančně nezávislým.

Podnikání se zárukou

Podnikání se zárukou díky ověřenému podnikatelskému systému funguje i v covidové době. Využíváme internetové obchody, využíváme nákupu z domu, využíváme nákupu spotřebního a dalšího zboží, které člověk používá bez ohledu na to, jestli covidová doba je nebo není.  Důležité je, že se každý člověk může naučit tady podnikat, pokud opravdu chce a pokud je ochoten něco tomu věnovat a je ochoten se něco nového naučit.

Podnikání se zárukou fungovalo už před covidovou dobou, během ní je na vzestupu a vydělává více než předtím a bude vydělávat peníze i poté, co covidová doba skončí, protože není závislé na covidové pandemii. Kromě toho je podnikání se zárukou současně anticovidové, protože využívá také velmi kvalitní přírodní doplňky stravy. Proto zažívá nyní vzestup obratu i výdělku.

Závěr

  1. Pokud uvažujete o tom, jak v současné době vydělávat peníze, pak určitě by bylo dobré se zapojit do anticovidového byznysu.
  2. Nevím, jestli máte na to finance, abyste mohli koupit farmaceutickou firmu, nebo abyste začali vyrábět nějaké léky nebo respirátory a začali je distribuovat.  
  3. Podnikání se zárukou může začít každý, kdo se opravdu chce finančně zabezpečit, kdo je ochoten něco pro to udělat, něco se naučit a napojit se na podnikatelský a mentorský systém.

Dělejte něco pro svůj životní styl, dělejte něco pro své finanční zabezpečení a zjednodušte si svůj život nejenom díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.