Nejsme sami.

Současná covidová doba může mnohým lidem přinést takový pocit osamělosti. Pocit, že jsou na světě úplně sami. Ve většině zemí existují určitá omezující opatření, lockdown. Existuje období, kdy lidé mají pocit, že musí být zavření doma, že jsou sami.

Lidé jsou společenští tvorové a to znamená, že i ti největší introverti občas potřebují nějakou společnost. Potřebují se někomu podívat do očí, potřebují se někoho dotknout, potřebují někoho obejmout. Je pro nás nesmírně důležité cítit, že máme někoho blízkého, že nás má někdo rád, že my můžeme mít někoho rádi.

Nejsme tady sami

Lidem, kteří mají pocit osamělosti, bych chtěl říct, že nejste na světě sami. Nejsme tady sami, protože dnes technika umožňuje, abychom se propojili. Můžeme se propojit s lidmi po celém světě a můžeme využívat nejen telefon, ale používáme videohovory. Díky různým aplikacím, například Zoom nebo Skype, můžeme komunikovat s lidmi po celém světě.

V rámci podnikání se zárukou jsme měli včera webinář, ve kterém mluvili řečníci z celé České republiky a ze Slovenska a hlavními řečníky byl manželský pár z Velké Británie. Všechno jsme měli možnost sledovat doma, a přesto jsme byli propojeni.

Možná si říkáte, že je to jako byste se dívali na televizi. Částečně máte pravdu, nicméně dnes večer budeme mít online schůzku s naší menší podnikatelskou skupinou. Propojíme se přes Zoom, bude nás tam více a budeme mít možnost se vidět a komunikovat. To znamená, že to bude, jako bychom byli spolu v místnosti nebo jako bychom seděli naproti sobě u stolu.

Nebudeme se moci obejmout, ale budeme propojení a budeme vědět, že nejsme na světě sami, že jdeme za svým cílem a svým životním posláním se skupinou lidi, kteří uvažují a cítí podobně. Stejně tak se můžeme propojovat všichni.

Najít smysl života

Dnešní doba nám přinesla i pozitiva, protože někteří lidé teprve v současné době našli svůj smysl života. Zjistili, že život se nemá jenom proplout a prožít jenom tak, ale že ho potřebujeme naplnit nějakým hlubším smyslem. Například potřebují pomáhat lidem nebo dělat jinou smysluplnou činnost. A to podnikání zárukou umožňuje.

Podnikání se zárukou umožňuje se napojit na mentory – na lidi, kteří mají zkušenosti, kteří nás mohou vést, kteří nám mohou radit, jak najít ten svůj smysl života a jak ho naplnit bez ohledu na to, jestli je smyslem života pomáhat lidem, starat se o zdraví nebo si ho užívat a bavit se. Podnikání se zárukou to umožnuje, protože s ním můžete dosáhnout finanční a časové svobody.

Bez dostatečného finančního zabezpečení nemůžeme být svobodní. Také do péče o zdraví potřebujeme vložit spoustu peněz, abychom byli dlouhodobě zdraví. Jestliže jsme finančně zabezpečení, cítíme se pevně na nohou a máme dostatečné zázemí, pak můžeme s klidným srdcem a s plným nasazením pomáhat dalším lidem.

Takže pokud dneska hledáte smysl života, zamyslete se nad tím, co to pro vás je a pak najděte někoho, kdo vám může s vaším smyslem života pomoci, kdo vás může provést vaším životem k tomu, abyste došli naplnění vašeho smyslu života.

Poselství.

  1. Nejsme na světě sami.
  2. Můžeme se propojit s dalšími lidmi.
  3. Můžeme být napojení na mentorský systém.
  4. Můžeme se starat o svou finanční a časovou svobodu a můžeme k ní pomáhat i dalším lidem.
  5. Dělejte něco pro svůj životní styl, dělejte něco pro své finanční zabezpečení a zjednodušte si svůj život nejenom díky lepšímu zdraví.
orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.