Je důležitá kvalita doplňků stravy?

Stále více lidí si uvědomuje, jak je pro ně důležité zdraví, a stále více lidí si uvědomuje, že je potřeba pro svoje zdraví něco dělat.

Dnes už nikdo nezpochybňuje, že doplňky stravy mají svou důležitost a že jsou důležité i v obraně proti koronaviru. Je hodně důležité, které a jak kvalitní doplňky stravy bereme.

Důraz na kvalitu

Mnoho lidí se dnes dívá při nákupu potravin, co jednotlivé potraviny obsahují. Například u masných výrobků si kontrolují, jaké množství masa bylo potřeba k vyrobení 100 g výrobku, Kontrolují si také jiné příměsi potravin, například různé konzervanty.

Ale mnohdy už to nedělají u doplňků stravy. Přitom doplňky stravy jsou většinou koncentráty nebo jednotlivé chemické látky a v tomto případě je to ještě důležitější než u běžné potravy.

V našem podnikání se zárukou máme k dispozici doplňky stravy Nutrilite. Včera sem viděl půlhodinovou reportáž z farmy Trout Lake, kde se pěstují rostliny pro výrobu doplňků stravy Nutrilite.  Koncentráty z rostlin potom slouží k tomu, aby se vyrobily vlastní tablety nebo kapsle. Rostliny jsou pěstovány formu organického hospodaření, v Evropě bychom tomu řekli bio hospodaření.  

Garance kvality

Reportáž byla opravdu poutavá a zajímavá. Ukazovala způsoby a možnosti organického, ekologického hospodaření, s jakou láskou jsou rostliny pěstovány a jak se vyrábí koncentráty. To znamená, že doplňky stravy Nutrilite jsou vyráběny formou koncentrátů z rostlin, které jsou čisté, které byly vyráběny ekologicky organickým hospodařením.

V důsledku toho máme jistotu, že to, co sníme, je opravdu účinný koncentrát, bez příměsí a škodlivin. A o to jde. Je potřeba, aby doplňky stravy byly účinné, dobře vstřebatelné, ale také aby neobsahovaly žádné toxické příměsí nebo těžké kovy, aby byly stoprocentně kvalitní.

Firma Nutrilite dává dokonce záruku kvality na své doplňky stravy. To znamená, že máte tři měsíce garanci spokojenosti na každý výrobek. Můžete ho do 3 měsíců vrátit, pokud nebudete spokojeni s kvalitou, a to i rozužívaný. To je garance kvality.

Vybírejte kvalitu

Pokud berete nějaké doplňky stravy, podívejte se na to, z čeho jsou vyráběny. Zjistěte, jestli jsou vyráběny z rostlin nebo synteticky. Pokud jsou vyráběny z rostlin, kde se tyto rostliny pěstují. Je totiž opravdu důležité, co do sebe dostáváte.

Já na svých konzultacích k výsledům analýzy prvků ve vlasech doporučuji lidem k suplementaci doplňky stravy Nutrilite a mám je také k dispozici. Pokud se budete zajímat o kvalitní přírodní doplňky stravy, můžete mě kontaktovat.

Analýzou prvků ve vlasech se zabývám více než 20 let a více než 25 let podnikám se zárukou. Mým posláním je zlepšovat lidem zdravotní stav a životní styl, aby měli větší radost ze života. Můžete toho využít i vy. 

Můžete brát kvalitní doplňky stravy, můžete pečovat o své zdraví, můžete zlepšovat svůj životní styl a zjednodušit si svůj život nejenom díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.