Jediná věc pro životní styl.

V minulém článku jsem se zmínil o tom, že mě zaujal koncept jediné věci. Koncept jedné věci umožňuje lidem dosáhnout úspěchu nebo cíle v jakékoliv oblasti, ve které chtějí něčeho dosáhnout. Pokud člověk chce něčeho dosáhnout, má si položit otázku:

„Co je ta jediná věc, kterou když udělám, pak vše ostatní bude buď snazší, nebo úplně zbytečné?“

Tento koncept se mi moc líbí a dá se použít ve všech oblastech. Posledně jsme si říkali, jak se dá použít v oblasti zdraví, také jsem hodně přemýšlel, jak ho použít v oblasti životního stylu.

„Co je ta jediná věc, kterou potřebuji udělat, abych měl dobrý životní styl, a když ji udělám, pak vše ostatní bude snazší nebo zbytečné?“

Dobrý životní styl

Dostal jsem se trochu do problémů, protože nejdříve je třeba definovat, co to je dobrý životní styl. Pro někoho dobrý životní styl znamená kvalitní bydlení, pro někoho jiného je to půlroční dovolená na Kanárských ostrovech. Každý má jinou představu o dobrém životním stylu. Pro někoho to může znamenat, že si každý měsíc vyrazí někam na dovolenou, pro druhého to, že nevytáhne ani patu ze svého přepychového a pohodlného domu či bytu.

Pokud jsem však nad tím přemýšlel, dospěl jsem k názoru, že k tomu, aby měl člověk životní styl, který by ho uspokojoval, potřebuje zřejmě dostatek peněz. Ale znamená to, že ta jediná věc, kterou bych měl udělat, je vydělávat spoustu peněz? Odpověď zní ne, protože znám mnoho lidí, kteří vydělávají spoustu peněz, ale nemají dobrý životní styl, protože nemají žádný čas.

Znamená to, že tou jedinou věcí, kterou potřebujeme k dobrému životnímu stylu, je dostatek času? Pravděpodobně ne, protože naopak znám lidi, kteří mají spoustu času, ale nemají takový životní styl, který bych chtěl. Zrovna včera jsem dva takové viděl v jejich obýváku pod mostem. Mají spoustu času, ale já bych tak žít nechtěl.

Takže tou základní podmínkou k tomu, abych měl dobrý životní styl, je současně mít dostatek financí a dostatek času. Jak to spojit dohromady?

Pasivní příjem

Co je tou jedinou věcí, abych mohl mít dostatek času a dostatek financí? Odpovědí je mít pasivní příjem.

A jak můžu vybudovat trvalý pasivní příjem, když jsem nezdědil žádné nemovitosti, žádné peníze, nevyhrál jsem první cenu v nějaké loterii, abych mohl zainvestovat? Svým zaměstnáním jsem si nevydělal tolik peněz, které bych mohl zainvestovat tak, abych měl takový pasivní příjem, který by mi zaručoval trvalý dobrý životní styl.

Takže tou jedinou možností je vybudovat si trvalý pasivní příjem v síťovém marketingu. Pokud člověk v síťovém marketingu vybuduje podnik s dostatečně velkou strukturou, aby mu dával dostatečně velký pasivní příjem, pak ho má vybudovaný jednou provždy.

Pak může jednou za měsíc odjet na týden na dovolenou, může na dovolenou jezdit dvanáctkrát ročně nebo nemusí ani chodit do práce, ani vytáhnout paty z domu. Záleží na tom, jsem si představuje svůj dobrý životní styl.

Síťový marketing

Takže tou jedinou věcí pro dobrý životní styl je budovat trvalý pasivní příjem v síťovém marketingu. Otázka však je, v jakém síťovém marketingu.

Abych mohl začít budovat svůj podnik v síťovém marketingu, musel splňovat určité podmínky:

  1. Rozhodně nepatřím mezi lidi, kteří rádi prodávají nebo kteří jsou dobří prodejci. To znamená, že firma, se kterou bych chtěl začít budovat síťový marketing, potřebuje mít dostatečně široký sortiment produktů, nejlépe takových, které potřebuji každý měsíc nakupovat a které spotřebovávám každý den. Můžu pak vytvářet obrat tím, že nekupuji zboží pro vlastní potřebu a potřebu své rodiny.
  2. Další podmínkou je, že tyto výrobky musí být dostatečně kvalitní.
  3. Firma by měla mít dostatečně kvalitní školící systém, ve kterém se můžu učit od lidí, kteří už něčeho dosáhli, jak to udělat, můžu se učit, jak mám správně podnikatelsky myslet.
  4. Firma by měla mít dostatečně dlouhou historii, abych měl záruku, že firma, se kterou začnu spolupracovat, za dva roky neskončí. Je sice krásné začínat s firmou, které je teď úplně nová na trhu, tvrdí, že má kvalitní produkty, ale za dva roky zmizí z trhu.

Tyto splněné podmínky – dostatečně dlouhou historii, dostatečný sortiment kvalitních výrobků, kvalitní školící systém – jsem našel ve firmě Amway.  A tak jsem začal podnikat se zárukou s firmou Amway.

Podnikání se zárukou s firmou Amway

Proč podnikání se zárukou? Na podnikání s firmou Amway máte garanci vrácení peněz na licenci i výrobky, nemáte žádné riziko, a navíc podnikání s Amway je velmi variabilní.

Jsou lidé, kteří se zaregistrují u firmy Amway a jenom si nakupují ve svém eshopu pro svou vlastní potřebu, šetří tím peníze a nedělají nic jiného.

Jsou lidé, kteří si nakupují pro svou vlastní potřebu, využívají školící systém k osobnostnímu růstu a také nedělají nic jiného. Nicméně to jim určitě nedává dobrý životní styl.

Ten dostaneme jen tehdy, když si vybudujeme tak velký podnik, aby nám dával trvalý pasivní příjem, který by měl být takový, abychom nemuseli mít žádný další příjem, a přesto bychom měli dobrý životní styl. Tohle podnikání s firmou Amway umožňuje.

Ta jediná věc pro dobrý životní styl

Takže pokud se nad tím zamyslím – ta jediná věc, kterou bych měl udělat, abych měl dobrý životní styl, a vše ostatní bude snazší nebo zbytečné, je začít podnikat v síťovém marketingu s firmou Amway, nechat si pomoci a vybudovat dostatečně velký podnik, aby mi dával dostatečně velký, trvalý pasivní příjem. To byla odpověď pro mě.

Pokud vás tento koncept zaujal a chcete budovat dostatečně velký pasivní příjem, podívejte se na stránky www.podnikamesezarukou.cz nebo se na mě rovnou můžete obrátit a já vám pomůžu začít a seznámím vás lidmi, kteří už ten pasivní příjem a dobrý životní styl mají.

Určitě to stojí za to. A pokud budete mít dobrý životní styl, určitě budete mít i dost času na to, abyste se starali o své zdraví a mohli si prodloužit  kvalitní život.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.