Máte rádi změny?

Máte rádi změny?

Já rozhodně ne. Zvláště pokud chce manželka udělat nějaké změny v domácnosti. Znáte to – vyměnit nábytek nebo něco přestavět v domě… Pak já jsem první, kdo se staví na zadní a kdo je proti. Za nějakých pár let, až si na to zvyknu, jí dám za pravdu, že ta změna byla k něčemu dobrá. Jenomže v té době již je manželka připravená na nějakou další změnu.

Možná, že to máte v životě podobné. Většina lidí změny nemá ráda.

Příklad z nemocnice

Když jsme v nemocnici začínali používat počítače místo psacích strojům všichni byli proti, Nikdo se nechtěl učit, jak používat počítač. Psací stroje byly pohodlnější, protože jsme na ně byli zvyklí a uměli jsme na nich psát.

https://youtu.be/Ke0RzRpN81k

Avšak dnes po zapnutí počítače jsem schopen se podívat, kdy byl u mne pacient naposled, jaký měl nález při vyšetření, a to nejen před třemi měsíci, ale i před deseti nebo patnácti lety. Takže obrovská změna a obrovská výhoda.

Změny v životě jsou obecně spojeny s pokrokem, směřují k něčemu lepšímu. Problém je v tom, že nechceme vyjít z naší zóny pohodlí a nechceme se měnit. Nechceme se přizpůsobit té změně. Ale když se na to podíváme zpětně, zjistíme, že změny v našem životě jsou důležité a většinou přínosné.

Změna způsobu nakupování

Dnes se vás nebudu ptát, jestli už jste někdy změnili obchod, ale už jste někdy změnili způsob nakupování?

Já během svého života mnohokrát. Jako dítě jsem chodil s bandaskou pro mléko do prodejny s potravinami, kde paní prodavačka prodávala za pultem. Jiná možnost tehdy nebyla. Potom se objevila první samoobsluha. Lidé si museli zvyknout na nakupování s košíkem.

Potom přibyly supermarkety s vozíky a hypermarkety a obchodní centra. A potom jsme začali nakupovat přes internet. To všechno byly změny způsobu nakupování.

Avšak největší změnu způsobu nakupování jsem udělal asi před 23 lety, když jsem začal nakupovat sám u sebe. Změnil jsem obchod tak, že jsem se stal spoluvlastníkem obchodu. Dnes je tento obchod na internetu jako e-shop. Nakupuji v něm, šetřím a zároveň mi to vydělává peníze.

Můžete profitovat na změně

Tuto změnu nakupování můžete udělat také. Nebude to pro vás znamenat žádné výdaje navíc a můžete buď jen šetřit, nebo také vydělávat. Dokonce tuto změnu můžete vzít jako své podnikání, které je bez rizika a se zárukou. V tomto podnikání se můžete finančně úplně zabezpečit. Jenom na vás je, jak tento obchod budete využívat.

Důležité je, že všichni můžeme udělat tuto změnu. Všichni lidé mohou nakupovat zboží a výrobky, které potřebují pro svou domácnost a pro svou vlastní potřebu, někde jinde, než nakupují dosud. Mohou nakupovat u sebe.

Můžete mít svůj vlastní internetový obchod, nakupovat v něm o 30 % levněji. Nebo můžete začít podnikat s tímto obchodem a dostávat provize z vytvořeného obratu.

Pokud se chcete o tomto obchodě dozvědět více, podívejte se na podnikamesezarukou.cz nebo mě najdete na Facebooku.

Shrnutí.

  1. Můžete profitovat na běžných výdajích své domácnosti.
  2. Můžete začít šetřit změnou způsobu nakupování.
  3. Můžete vydělávat peníze a trvale se finančně zabezpečit díky podnikání se zárukou.

 

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.