Dáváte si novoroční předsevzetí?

Taky si dáváte novoroční předsevzetí? Většina lidí v době mezi vánočními svátky a Novým rokem si rekapituluje uplynulý rok a představuje si, jak by měl vypadat ten další rok.

Většina lidí si přeje, aby ten příští rok byl lepší než uplynulý. Značná část lidí si dává nějaká předsevzetí, čeho by chtěli dosáhnout v dalším roce. Menší část lidí na svých předsevzetích začíná pracovat. Jen malé procento lidí svá předsevzetí uskuteční, což znamená že během celého roku vytrvale pracují na tom, aby svá předsevzetí naplnili.

Pokud jste si dali nějaké novoroční předsevzetí, pak pravděpodobně bude patřit do jedné ze dvou oblastí:

  1. Nejčastěji si lidé dávají předsevzetí v oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Například že začnou cvičit nebo že zhubnou, dosáhnou své optimální hmotnosti a budou zdravější.
  2. Druhou oblastí jsou finance. Lidé chtějí být na tom finančně lépe, chtějí začít podnikat nebo dělat něco navíc, aby se jim v oblasti financí dařilo lépe.

Pokud jste si dali novoroční předsevzetí v jedné z těchto dvou oblastí (nebo obou), můžu vám pomoci ho dosáhnout. Možná je to odvážné tvrzení, ale pokud budete mít opravdový zájem, můžu vám pomoci vaše předsevzetí splnit.

1. Oblast zdraví a zdravého životního stylu.

  1. Pokud chcete zhubnout a dosáhnout optimální hmotnosti, můžu vám pomoci tím, že vám umožním přístup k programu Bodykey by Nutrilite. Tento program je založen na genetickém vyšetření a na jeho základě můžete dosáhnout optimální hmotnosti. Více se o programu můžete dozvědět zde.
  2. Pokud chcete být zdravější nebo dlouhodobě zdraví, můžu vám nabídnout provedení analýzy prvků ve vlasech. Na základě poměrů mezi prvky vám můžu doporučit, jak se správně stravovat, jaké brát doplňky stravy a jak se správně vrovnávat se stresem, abyste mohli být dlouhodobě zdraví. Doporučení mohou podpořit léčbu chronických nemocí nebo působit preventivně, abyste mohli být zdraví i za 20 nebo 30 let. Více o analýze prvků ve vlasech zde.

2. Oblast financí.

Tato oblast bude v nastávajícím roce složitější a možná důležitější. Mnoho odborníků se shoduje na tom, že během dvou let přijde velká ekonomická krize. Pravděpodobně už v roce 2019. Otázka je, co s tím budeme dělat, protože se to bude dotýkat každého z nás.

Světoznámý podnikatel a spisovatel, autor mnoha bestsellerů Robert Kiyosaki doporučuje, abychom se stali podnikateli.

Jak se může normální zaměstnanec stát podnikatelem?

Robert Kiyosaki říká, že stát se podnikatelem je jediná možnost, jak dobře přežít ekonomickou krizi a jak mít z krize užitek. Doporučuje, abychom začali podnikat v oblasti síťového marketingu. Můžete si o tom přečíst v jeho knihách Škola byznysu a Byznys pro 21.století.

Proč síťový marketing?

Každý člověk může začít podnikat v síťovém marketingu, aniž by musel nechat svého zaměstnání nebo své živnosti. Robert Kiyosaki doporučuje, abychom si našli takový síťový marketing, který má nejen kvalitní produkty, ale má zároveň kvalitní školící systém a dává záruku, že firma bude existovat nejen za 5, ale i za 20, za 50 let.

To vše vám můžu nabídnout ve svém podnikání se zárukou s firmou Amway. Může to být i vaše podnikání se zárukou. Jde jen o to, že změníte svůj způsob nakupování. Změníte obchod, ve kterém dosud nakupujete, za obchod Amway a můžete dostávat provize z obratu, o jaký se zasloužíte. Podrobnější informace najdete zde.

Shrnutí:

Pokud si opravdu chcete splnit svá předsevzetí, pak vám můžu pomoci. Samozřejmě neudělám to za vás, ale nabídka pomoci platí.

Takže pokud si chcete splnit svá předsevzetí, můžu vám pomoci splnit vaše předsevzetí 3 způsoby:

  1. Můžu vám pomoci dosáhnout a následně udržet vaši optimální hmotnost s pomocí programu Bodykey by Nutrilite.
  2. Můžu vám pomoci k dlouhodobému zdraví na základě analýzy prvků ve vlasech.
  3. Můžu vám pomoci k lepší finanční situaci nebo se úplně finančně zabezpečit pomocí podnikání se zárukou s firmou Amway.

 

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.