Patříte mezi třídiče?

Taky se snažíte chovat ekologicky a třídíte doma odpad?

Moje manželka je nadšená třídička odpadu, takže už roky odpad třídíme a odnášíme do sběrných kontejnerů. Říká totiž, že se máme chovat k přírodě a naší planetě, jako bychom ji dostali půjčenou od našich pravnuků. Měli bychom ji tedy vrátit ve stejně dobrém stavu, v jakém jsme ji převzali, nebo lepším.

Ekologické chování

Snažíme se tedy chovat šetrně a ekologicky k přírodě a planetě Zemi. A není to jen tím, že třídíme odpad. Chováme se ekologicky i tím, že doma používáme už více než 20 let výrobky firmy Amway.

Tato firma vyrábí své produkty v oblasti péče o domácnost a péče o prádlo formou koncentrátů a bez saponátů a fosfátů, a to po celou dobu od svého vzniku v roce 1959. V minulém století dostala od OSN a UNESCO dvakrát ocenění za přínos pro ekologii.

Výrobky firmy Amway jsou nejen kvalitní a účinné, ale také ekologicky šetřené. Kromě toho, že neobsahují saponáty a fosfáty, jsou také vyráběny formou koncentrátů, takže je potřeba výrazně menší množství obalů. To znamená, že šetří přírodu také tím, že ji neznečišťují zbytečně velkým množství obalů.

Výrobky firmy Amway

Firma Amway kromě výrobků značky Nutrilite, což jsou kvalitní přírodní doplňky stravy, které se opět ekologicky vyrábějí na organických farmách formou koncentrátů z rostlin, tak vyrábí také ekologické výrobky v oblasti péče o domácnost a péče o prádlo. Má také spoustu výrobků v oblasti péče o tělo – šampóny na vlasy, mýdla, pleťová mléka, zubní pasty a další.

Kromě toho má také špičkovou kosmetiku Artistry, která je také vyráběna formu koncentrátů. Nevím, jak do dělají, ale roztíratelnost kosmetických přípravků Artistry je výborná, takže stačí použít jen malé množství. Jedna krabička či tuba vám tak vystačí na hodně dlouhou dobu. Kromě toho při výrobě Artistry se také používají i patenty Nutrilite a kosmetika není testována na zvířatech.

Výhoda výrobků firmy Amway je samozřejmě ekologický přínos a kvalita, ale tím, že jsou to koncentráty, pak také šetříme peníze.

Jak nakupovat?

Výrobky Amway můžete nakupovat různým způsobem:

  1. Můžete je koupit od někoho, kdo má registraci v internetovém obchodě Amway,
  2. můžete se také sami zaregistrovat a nakupovat tak na velkoobchodní cenu.
  3. Výrobky Amway v sobě nesou i podnikatelskou příležitost. Můžete při svém současném zaměstnání nebo při své živnosti začít podnikat bez rizika a se zárukou. Na každý výrobek firmy Amway je totiž tříměsíční garance spokojenosti a nezbytné náklady na podnikání představují jen peníze, které za věci běžné spotřeby už nyní utrácíte jinde. Takže nic neriskujete.

Základní pravidlo:

Ve svém podnikání přistupuji k lidem podle pravidla, které říká: „Dávej lidem to, co oni chtějí.“

  1. Pokud někdo chce nakupovat výrobky, umožním mu, aby se zaregistroval a nakupoval si výrobky za velkoobchodní ceny.
  2. Pokud se někdo nechce registrovat a chce jen výrobek, pak mu ho dodám.
  3. Pokud někdo chce začít podnikat, pak mu pomůžu začít se jeho vlastním podnikáním, aby bylo profitové, aby si tak mohli změnit svůj měsíční příjem a životní styl.

Souhrn:

  1. Výrobky firmy Amway jsou tedy kvalitní, ekologické, přínosné pro každého uživatele.
  2. Mají v sobě podnikatelskou příležitost, takže nám přinášejí peníze, které můžete mít také.
  3. Můžete dělat něco pro ekologii, pro své zdraví a pro svůj životní styl.
  4. Zjednodušte si život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.