Sněžnice a profit na nezbytných nákladech domácnosti.

Dnes jsem šel z Filipovic nahoru na Točník a dále na Červenou horu a Keprník. Nejdříve byla cesta bez sněhu, potom se objevil sníh, pak jsem se trochu začal bořit. Potom už jsem se dostal do situace, kdy jsem si řekl: „Máš sněžnice a je potřeba je využít.“

 

Nazul jsem si sněžnice a pokračoval jsem. Přede mnou už šli nějací lidé bez sněžnic a zvládli to, jen se bořili 30 a místy 50 cm. Určitě se jim šlo hůř než mi se sněžnicemi.

Pokud máte výhodu, využijte ji

Proč o tom píšu? Jde o to, že pokud mám možnost využít nějakou výhodu, nějaký lepší dopravní prostředek nebo něco výhodnějšího, pak je škoda to nevyužít. Jestliže jsem měl sněžnice s sebou, určitě stálo za to si je nazout a netahat je dál na zádech.

https://youtu.be/0JDsycz2t3Q

Stejně tak můžeme profitovat na nákladech své domácnosti. Každý z nás má nějaké nezbytné měsíční náklady, nějaké nezbytné výdaje. Každý z nás musí každý měsíc vydat nějaké peníze, protože potřebujeme nakupovat potraviny, domácí spotřební chemii, potřebujeme telefonovat, používat internet, odebírat plyn a elektrickou energii a spoustu dalších věcí a služeb.

Můžeme profitovat na nákladech domácnosti

Prostě potřebujeme každý měsíc nakupovat. A pokud máme tu výhodu, že můžeme profitovat na těchto nezbytných nákladech, pak mi připadá nejméně jako škoda, když to nebudeme využívat.

Můžete se totiž rozhodnout utrácet tam, kde nakupujete dosud, což znamená v nějakých hypermarketech, supermarketech či menších obchodech, nebo se můžete rozhodnout, že budete nakupovat sami u sebe.

Pokud budete nakupovat sami u sebe, můžete šetřit asi 30 % měsíčních nákladů své domácnosti. Důležité je, že na tomto nakupování můžete založit i své podnikání. Všechny vaše investice do tohoto podnikání budou jen náklady na provoz vaší domácnosti.

Můžete tak profitovat a vydělávat peníze na nákladech vlastní domácnosti. Můžete nakupovat se zárukou a můžete podnikat se zárukou s firmou Amway.

Podnikání se zárukou

Firma Amway je výrobní společnost, která vyrábí kvalitní produkty, které běžně potřebujeme, a to nejen na údržbu naší domácnosti a na očistu našeho těla, ale vyrábí také velmi kvalitní doplňky stravy, velmi kvalitní kosmetiku a další výrobky.

Tato firma se rozhodla, že nebude dodávat své výrobky do běžné obchodní sítě, ale umožní dalším lidem – dnes jsou to milióny lidí – aby také profitovali na těchto výrobcích.

Dnes má firma Amway své webové stránky. Vy můžete mít svůj internetový obchod. Stránky Amway jsou zaheslované, takže pro přístup na stránky potřebujete mít registraci.

Jakmile máte registraci, můžete nakupovat pro svou vlastní spotřebu s 30 %ní slevou. Můžete také naučit další osoby nakupovat v tomto obchodě a můžete začít vydělávat peníze. Začínáte profitovat na tom, že používáte výrobky firmy Amway a další lidé používají výrobky firmy Amway.

Využijte výhodu

Je opravdu škoda nevyužít nějakou výhodu, když máte tu možnost.

Nyní už o této možnosti víte.

Pokud se chcete dozvědět, jak můžete profitovat na nákladech vlastní domácnosti – ať už šetřit, nebo vydělávat, kontaktujte mě nebo se podívejte zde.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.