Máte rádi špatné nebo dobré zprávy?

Máte radši špatné nebo dobré zprávy?

Jsem přesvědčen o tom, že většina lidí má raději dobré zprávy.

Všimli jste si, že i přesto je kolem nás všude záplava špatných zpráv, že všechna média produkují hlavně ty špatné zprávy místo těch dobrých, které bychom rádi slyšeli?

Pokud nemluví nebo nepíšou o nějakých válkách nebo zabíjení, najdou si koronavirovou pandemii se všemi svými důsledky nebo nějakou jinou špatnou informaci. A tak jsme zaplaveni negativními informacemi.

Já pro vás mám v té záplavě negativních zpráv dobré zprávy.

První dobrá zpráva.

Ať chcete nebo nechcete, dnes žijeme v úžasném světě. Jsem o tom přesvědčen. Stačí, když se podíváte na srovnání možností dnešního života s tím, jak žili naši předkové před 50 nebo 100 lety.

Každý má dnes možnost bydlet v domě nebo bytě s topením, sociálním zařízením, tekoucí a teplou vodou. Každý dnes máme možnost využívat počítače, internet a mobilní telefony.

Dokonce nemusíme ani dojít do obchodu, když chceme nakoupit. Stačí objednat přes internet a někdo nám zboží doveze domů. To vše nám dává dnešní doba.

Druhá dobrá zpráva.

Ještě lepší zpráva je, že žijeme v době neomezených možností.

Vždy jsme vzhlíženi k USA jako k zemi neomezených možností. Já jsem přesvědčen o tom, že žijeme v zemi neomezených možností.

  1. Každý z nás může zlepšovat své zdraví.
  2. Každý z nás se může postarat o své finanční zabezpečení, každý může finančně navždy zabezpečit svou rodinu.
  3. Každý z nás může dělat, co ho baví.
  4. Každý z nás může začít podnikat.

Otázky – obavy.

Možná, že si říkáte, že tomu tak není, že každý nemůže začít podnikat. Každý přece nepodniká – když každý může podnikat, proč každý nepodniká?

Jsem přesvědčen o tom, že každý nepodniká proto, že máme strach podnikat, že jsme se to nikdy neučili a vlastně nevíme ani, jak máme podnikat.

Já jsem celý život pracoval jako lékař. Ve škole mě učili lékařství a pracoval jsem jako lékař. Mí rodiče nikdy nepodnikali a já jsem neměl od koho se naučit podnikat.

Měl jsem strach začít podnikat, protože jsem si myslel, že je to velké riziko. Bál jsem se, že budu muset investovat velké množství peněz a že o ně přijdu. Myslím, že podobně uvažuje spousta lidí.

Třetí dobrá zpráva.

Přesto jsem stále přesvědčen o tom, že každý z nás může začít podnikat a každý se může finančně zabezpečit.

Už před lety jsem totiž dostal příležitost podnikat se zárukou. Ta záruka znamená, že toto podnikání nemá žádné riziko.

Jednak máte záruku na každý výrobek, který v tomto podnikání nakoupíte, jednak máte záruku i na to samotné podnikání. Nemůžete prodělat, nemůžete přijít o žádné velké peníze.

Důležitější je, že v podnikání se zárukou dostanete návod, jak podnikat. Dostal jsem možnost napojit se na mentorský systém, na skupinu podnikatelů, kteří jsou finančně a časově svobodní a kteří mají ověřený systém, jako pomáhat lidem začít podnikat a jak se finančně zabezpečit.

Tento mentorský systém můžeme využívat. Můžeme využívat pomoc těchto podnikatelů a můžeme využívat jejich návod, jak podnikat a jak si vybudovat svůj vlastní podnik.

Proč lidé nepodnikají?

Možná, že si teď říkáte, proč nepodnikají se zárukou všichni, když je to tak skvělé. Myslím si, že jsou dva hlavní důvody:

  1. Většina lidi o tom ještě neví.
  2. Někteří lidé nebudou podnikat, i když se o tom dozvědí. Nebudou nikdy podnikat a nebudou podnikat ani se zárukou.

Abyste mohli podnikat se zárukou, potřebujete totiž něco dělat. Potřebujete se něco nového naučit, potřebujete si nechat pomoc, a hlavně potřebujete vyvinout nějakou aktivitu.

Myslím, že spousta lidí nepodniká, protože by museli něco dělat. Ale to je jejich rozhodnutí. Každý může podnikat, ale někdo nechce.

Čtvrtá dobrá zpráva.

Pokud jste rozhodnutí něco pro své finanční zabezpečení dělat, pokud se chcete něco nového naučit a chcete zabezpečit sebe a svou rodinu, můžete začít podnikat se zárukou.

Tak jako já jsem dostal přístup ke skupině mentorů, můžu vám dnes pomoci a zprostředkovat vám přístup ke skupině podnikatelů, od kterých se učím. Kontakt na mě najdete zde.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.