Také rádi doporučujete?

Většina lidí, která dnes používá internet, a hlavně ta, která používá sociální sítě, se účastní tzv. referenčního marketingu čili doporučujícího marketingu.

Každý z nás doporučil nějaký obchod, kde jsme dobře nakoupili. Kde se nám líbili, dali jsme „lajk“ nebo jsme stránku sdíleli nebo ji doporučili svým známým. Je jedno, jestli to byl obchod s oblečením nebo jsme nakoupili sportovní potřeby, drogerii, kosmetiku nebo jsme doporučili nějakou destinaci či hotel.

Prostě rádi doporučujeme to, s čím jsme byli spokojeni. To je tedy referenční marketing.

Problém je v tom, že většina z nás v tomto doporučujícího marketingu nevydělává peníze. Pokud někde nakoupíme a obchod doporučíme, pak profit a výdělek má majitel obchodu, který my doporučujeme.

Podnikání se zárukou

Existuje však i jiná možnost. Můžete vydělávat na tom, že doporučíte ty výrobky, které používáte každý den a které pravidelně nakupujete.

Umožňuje to podnikání se zárukou s firmou Amway. Tato firma je v České republice již 25 let. Má velmi kvalitní výrobky, které běžně používáme každý den doma.

Musíme se totiž umývat, pečujeme nejen o své tělo, ale také o svou domácnost, prádlo a oblečení, bereme doplňky stravy, používáme kosmetiku nebo pijeme kvalitní vodu, telefonujeme, odebíráme plyn a elektřinu. To vše nabízí obchod Awmay, ve kterém můžeme nakupovat.

Tím, že doporučíme tento obchod a naučíme v něm nakupovat další osoby a domácnosti, můžeme mít z toho profit. Což znamená nejen to, že po registraci v e-shopu Amway nakupujeme o 30 % levněji a šetříme na nákladech své domácnosti, ale zároveň můžeme začít vydělávat peníze a časem mít zajímavý příjem každý měsíc.

Trvale se zabezpečit

Obchod Amway využívám již více než 23 let a znám spoustu lidí, kteří už 20 let nakupují v tomto obchodě a jenom šetří. Nakupují si jen zboží pro svou vlastní potřebu, používají kvalitní a ekologicky šetrné zboží, šetří peníze a jsou spokojeni.

Znám také mnoho lidí, kteří tento obchod využívají a vydělávají peníze, mnozí jsou finančně zcela zabezpečeni, takže již nejsou někde zaměstnáni, ani nemají jinou živnost.

Takže spolupráce s firmou Amway přináší různé možnosti – můžeme šetřit, můžeme mít zajímavý vedlejší příjem a můžeme se touto změnou způsobu nakupování trvale finančně zabezpečit. To je velmi zajímavá a lukrativní příležitost pro naši budoucnost.

Dnes se již nemůžeme spoléhat na to, že se stát o nás postará, že budeme mít vysoké starobní důchody, ani na to, že budeme mít trvalé zaměstnání.

Můžeme si takto vytvořit trvalý neaktivní (pasivní) příjem, který je schopen nás uživit, zabezpečit a může nám dát úplnou finanční a časovou svobodu. Záleží jen na nás, jak tento obchod budeme využívat.

Doporučení

Je škoda nevyužívat referenční marketing, za který dostaneme zaplaceno, když ho stejně děláme.

Pro další informace se můžete podívat zde nebo mi můžete napsat do chatu na https://www.facebook.com/podnikamesezarukou/

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.