Taky jste snili o bílých Vánocích?

Taky jste snili o bílých Vánocích? A také do vašeho města jako obvykle nedorazily?

Já jsem se díky školícímu systému Dextera Yagera, napojení na mentorský systém a svým mentorům naučil, že pokud je něco aspoň trochu reálné a dosažitelné, já toho chci dosáhnout a něco pro to udělám, tak toho můžu dosáhnout.

Jestliže bílé Vánoce nedošly k nám do města, tak jsem se vydal já za nimi do Jeseníků. Nemusíme jezdit někam daleko na hory do Alp, stačí vyjet kousek od domu.

Díky školícímu systému Dextera Yagera jsem se naučil pozitivnímu myšlení, neustále se to učím a musím se v tom neustále utvrzovat a zdokonalovat, protože pozitivní postoj a pozitivní myšlení není tak úplně vlastní mé osobnosti. Ale určitě se to dá naučit. Jestliže jsem mohl já, můžete i vy.

Vánoce obvykle chceme strávit s rodinou a obvykle si daleko více uvědomujeme takový ten pocit nutnosti postarat se o zabezpečení naší rodiny.

Díky podnikání se zárukou a napojení na mentorský tým jsem se dostal k tomu klidu. K pocitu klidu v srdci a duši, že je o rodinu postaráno, že je postaráno o její zabezpečení. K vědomí, že kdyby se cokoliv se mnou stalo, tak má rodina bude zabezpečena a bude v pohodě. To mi dává obrovský pocit klidu, štěstí a vděčnosti, že můžu takhle mít postaráno o svou rodinu.

Tento rok 2020 byl takový poněkud zvláštní, a přesto jsem za něj vděčný. Byl zvláštní tou koronavirovou epidemií a vším, co s ní bylo spojeno. Ale zároveň nám dal spoustu možností, jak se něco naučit a jak se něco dozvědět sám o sobě.

Teď nemám na mysli jenom to, že jsme se naučili nové dovednosti, hlavně v online komunikaci. Naučili jsme se spoustu jiných věcí a naučili jsme se spoustu věcí o sobě.

Mohli jsme se třeba dozvědět, jestli jsme dostatečně flexibilní nebo jestli jsi pořád jenom na něco stěžujeme. Jestli jsme ochotni hledat řešení nebo se stále jenom vymlouváme, že něco nejde a že nám někdo něco zakázal. Jestli jsme schopni se něco naučit, jestli jsme naučitelní, jestli se necháme vést, jestli jsme ochotni dělat něco pro naši budoucnost, jestli jsme ochotni udělat něco pro naše finanční zabezpečení.

Podnikání se zárukou díky napojení na mentorský systém nám dává možnost finančně se zabezpečit a dosáhnout své finanční a časové svobody. Ale samozřejmě musíme pro to něco udělat, musíme chtít to něco udělat. Musíme být naučitelní a musíme něco dělat.

Všem nám přeji, abychom se z tohoto roku hodně naučili, abychom se z něho poučili, abychom mohli udělat ty správné kroky v příštím roce. Protože rok 2021 bude pro mnohé z nás rozhodující. Můžeme v něm udělat spoustu kroků pro své finanční zabezpečení nebo pro to, co chceme v našem životě dosáhnout.

Já vám přeji, abyste dělali něco pro svůj životní styl a abyste dělali něco pro svoje finanční zabezpečení. Zjednodušte si svůj život nejenom díky lepšímu zdraví.

 

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.