Ušij si život na míru.

Chtěli byste žít život podle svých představ?

Kdo by nechtěl?

Pokud něco hledáte, pokud se zajímáte, jak žít tak, aby vás život bavil, nebo pokud hledáte nějaký vyšší smysl svého života či naplnění svého života, pravděpodobně jste viděli či slyšeli nějaké nahrávky motivačních řečníků nebo jste se zúčastnili nějakých seminářů nějakých řečníků, kteří vám říkali, že je dobré žít podle svých představ.

Poslouchal jsem nahrávku Frances a Tonyho Pappalardo a přemýšlel jsem jednak o tom, jaké je to žít podle svých představ, jednak v čem jsou tito řečníci jiní nebo lepší než ostatní.

1. Jaké to je žít podle svých představ?

Za rok budu starobní důchodce. Celý svůj život jsem dělal to, co mne bavilo a baví. Pracoval jsem jako lékař internista a gastroenterolog a práce mě bavila. Na druhou stranu nemůžu říci, že by to byl život úplně podle mých představ se vším všudy.

Nepotkal jsem ještě totiž lékaře, který by byl nadšený z toho, že ve 2 hodiny v noci ho někdo vzbudí, protože nějaký pacient s jaterní cirhózou znovu vypil 2 litry vína a začal krvácet z jícnových varixů. A protože lékař má službu nebo endoskopickou příslužbu, musí vstát z postele a jít do nemocnice zachraňovat život člověka, který si život ohrožující stav způsobil sám. Neznám lékaře, který by byl v této situaci nadšený. Ale jsem si vědom toho, že každá profese má v sobě něco, co neděláme úplně s nadšením a co k té profesi patří.

Jaké by to bylo žít podle svých představ?

Tony Pappalardo na nahrávce říkal, že si máme ušít život na míru. Dělal si průzkum a ptal se lidí, jaké by to bylo, ušít si život na míru. Zjistil, že lidé mají ohraničení jednak finanční, jednak časové. Proto se jich ptal, jak by žili, kdyby měli na účtu milión, deset miliónů či miliardu dolarů, jaký by byl jejich život, jaký by si ho chtěli udělat. Poté, co si odpovědi napsali lidé v průzkumu na papír, zjistili, že je to úplně jiný způsob života, než dosud žijí.

Jaké to je ušít si život na míru?

Přemýšleli jste někdy o tom?

2. Proč jsou Pappalardovi jiní nebo lepší než ostatní?

Pokud jste slyšeli nahrávky motivačních řečníků, pak jste možná po skončení nahrávky byli nadšení a motivovaní. Pokud jste se zúčastnili jejich semináře, většinou jste z něho odcházeli plni energie a nadšení…

A druhý den doma jste zjistili, že jste namotivovaní k tomu, abyste si ušili život podle svých představ, ale nevíte, jak to máte udělat. Nemáte ten dopravní prostředek, který by vás k tomu dopravil. Nemáte ten dopravní prostředek, který by vám umožnil mít na účtu těch deset miliónů dolarů nebo kolik jich potřebujete mít.

Rozdíl je v tom, že Tony říkal na té nahrávce návod. Motivační řečníci většinou žijí z toho, že dělají semináře, že učí další lidi. Ale není to duplikovatelné. Nemyslím si, že většina účastníků seminářů může učit další lidi dělat motivační semináře.

Ale všichni lidé jsou spotřebitelé, všichni lidé mohou a musí nakupovat. Všichni lidé mohou mít svůj vlastní podnik, který spočívá v tom, že nakupují ve svém vlastním obchodě a učí další lidi nakupovat ve svém vlastním obchodě. To je podstatou podnikání se zárukou s firmou Amway.

Můžete se o tomto podnikání dozvědět více na www.podnikamesezarukou.cz.  Dozvíte se také, že opravdu máme možnost ušít si život na míru.

Mně toto podnikání dalo alespoň trochu časové svobody. Mohl jsem se v určitou dobu rozhodnout, že už nebudu sloužit noční směny v nemocnici. Je tady možnost, abyste si mohli ten váš život ušít na míru.

3. Hledáte možnosti, jak si ušít život na míru?

Pokud něco hledáte, zajímáte se o to, jak to udělat, abyste mohli žít život podle svých představ, abyste si mohli život ušít na míru, můžete začít podnikat ke svému zaměstnání nebo ke své živnosti, aby vám to podnikání přineslo trvalý pasivní příjem, aby vám přineslo finanční a časovou svobodu.

Pokud budete mít zájem něco v tomto směru udělat, můžete mne kontaktovat. Podívejte se na www.podnikamesezarukou.cz nebo mne kontaktujte emailem.

Můžu vám pomoci k tomu, abyste si mohli ušít život na míru.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.