Zvláštní doba – zvláštní řešení.

Žijeme ve zvláštní době.

Ta je doba není zvláštní tím, že v prosinci v pět hodin večer je tma. To tak obvykle bývá.

Ale ta doba je zvláštní tím, že v této době se obvykle těšíme na Vánoce, chodíme na předvánoční adventní trhy a teď momentálně se lidé spíš těší na to, až tahleta zvláštní covidová doba pomine, až budeme moci na ty vánoční trhy jít zcela volně, až budeme moci jít do kina nebo do divadla, až budeme moci jít volně do společnosti, volně si nakoupit v obchodech, až se tahleta zvláštní doba zase vrátí do svých normálních časů, do své normální podoby, abychom zase mohli žít svým životem tak, jak jsme byli zvyklí.

Zvláštní řešení:

Tato zvláštní doba vyžaduje zvláštní řešení.

1. Zvláštní řešení – vzdělávání

Například v tomto roce jsem se zúčastnil spousty akcí, které dříve probíhaly jako živé semináře, jako živé vzdělávací akce, ale jsem je absolvoval online.

Minimálně jednou za měsíc míváme vzdělávací akce v rámci podnikání se zárukou. V listopadu jsme měli třídenní celoevropskou akci, která probíhala online. V listopadu jsem se účastnil celodenní online konference o výživě a v prosinci proběhl gastroenterologický kongres, opět online.

Tato doba vyžaduje jiná řešení. Potřebujeme si to nastavit tak, že ne všechny věci se dělají stejně jako dřív, mnohé potřebujeme udělat jinak. Zvláštní doba vyžaduje zvláštní řešení.

2. Zvláštní řešení – zdroj příjmu

Tato doba, ale také nepřináší jenom těšení se a radosti, ale přináší také spoustu obav. Domnívám se, že minimálně dvě třetiny těch lidí, kteří se těší, až tahle covidová doba skončí, zároveň mají obavy, co bude dál. Protože dál už to nebude nikdy tak, jak to bylo před tím.

Spousta lidí přijde o svůj příjem, spousta lidí přijde o práci a spousta lidí díky covidové době už teď musela zavřít svou živnost a přišli o svůj příjem. Zvláštní doba vyžaduje zvláštní řešení a je potřeba se podívat po nějaké jiné možnosti, jak se finančně zajistit.

Ne každý z nás měl možnost být vychováván v podnikatelské rodině, já třeba ne. A proto není úplně normální, že myslíme na to, že hlavním zdrojem příjmu by mohlo být podnikání. Ale je potřeba udělat tohle to rozhodnutí a můžeme začít podnikat.

3. Zvláštní řešení – podnikání se zárukou

Robert Kiyosaki už před lety říkal, že nejlepší je začít podnikat, když ještě máte zaměstnání, když máte svůj vlastní příjem. Takže je potřeba začít podnikat ve svém volném čase, abyste se mohli zajistit, když náhodou přijdete o svůj hlavní příjem.

Podnikání vám dává jistotu, že vás nikdo z tohoto vašeho zdroje příjmu nevyhodí, pokud to neuděláte vy sami. A proto můžeme a měli bychom se po tomto zvláštním řešení začít dívat.

Já jsem začal podnikat se zárukou díky tomu, že jsem měl možnost napojit se na skupinu podnikatelů, kteří mají ověřený systém, jak naučit další lidi podnikat. Neuměl jsem to, ale mohl jsem se to naučit od těch lidí, kteří už podnikat uměli a kteří mají vytvořený systém pomoci lidem, aby se finančně zabezpečili a mohli získat svojí finanční svobodu. Jestliže jsem mohl začít podnikat já, můžete i vy.

Přání a doporučení

  1. Je potřeba v této zvláštní době vyhledávat zvláštní řešení a hlavně je potřeba něco začít dělat.
  2. Já vám přeji, abyste tento čas využili k tomu, abyste se rozhodli, že začnete něco dělat a abyste něco začali dělat.
  3. Dělejte něco pro své finanční zabezpečení, dělejte něco pro svůj životní styl a zjednodušte si svůj život nejenom díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.