K čemu vás inspiruje sport?

Sport nám přináší spoustu inspirací pro běžný život.

Motivace a aktivita.

Každý sportovec, který chce něčeho dosáhnout, má v sobě nějakou touhu, má svůj sen, potřebuje si stanovovat cíle, musí být cílevědomý, vytrvalý, potřebuje se umět koncentrovat na určité věci a potřebuje mít vytrvalou aktivitu.

Potřebuje pravidelně trénovat. Někteří sportovci trénují 4, 8, 12, někdy i více než 15 let, aby se mohli zúčastnit olympiády nebo mistrovství světa. To by pro nás mělo být určitou inspirací.

Kouč a okolnosti.

Samozřejmě každý sportovec má svého kouče, trenéra, který ho trénuje, ukazuje mu, co a jak má dělat, a který ho nasměruje k jeho cíli.

Ve sportu vždy někdo vyhraje a jiný prohraje. Obvykle vyhraje jen jeden, někdy se v individuálních sportech hodnotí druhé a třetí místo a ostatní prohrají. V kolektivních sportech vyhraje jedno mužstvo, to druhé prohraje.

Ve sportu je třeba závodit v každé situaci, za každého počasí, různé okolnosti nehrají roli, sportovci se s nimi musí vypořádat. Například v letošní Tour de France se cyklisté potýkali s vysokými teplotami 35 až 40 st. Celsia a druhý den byla přerušena etapa pro sněhovou bouři, která způsobila nejen zasněžené silnice, ale také sesuvy půdy, pro které cyklisté nemohli pokračovat na kolech.

Tyto podmínky cyklisté nemohli ovlivnit, ale museli se jim nějak přizpůsobit. To by mělo být inspirací pro náš život.

Nemůžete prohrát.

podnikání se zárukou s firmou Amway nemůžeme prohrát, vyhrává každý! Určitě je to také otázka toho, jaké si kdo nastaví cíle. Někdo svého cíle dosáhne za půl roku, někdo za 2 roky, někdo za 5 a někdo třeba za 20 let. Ale nikdo nemůže prohrát, to je obrovská výhoda!

Hned na začátku podnikání po registraci u firmy Amway nakupujete kvalitní výrobky se slevou 30-50 % a nepotřebujete k tomu zainvestovat žádné peníze. Tedy – i kdybyste nevyhráli, nemůžete prohrát.

Skupina koučů a systém.

Navíc máte možnost být napojeni na skupinu koučů – mentorů, kteří touto podnikatelskou cestou prošli před vámi, vybudovali svůj podnik, mají zkušenosti a mají systém pomoci dosáhnout lidem finanční a časové svobody během dvou až pěti let.

Výhodou je, že máme mentory ze stejné podnikatelské oblasti, ve které sami podnikáme. Je to jako ve sportu. Jan Železný je světový rekordman, olympijský vítěz a mistr světa v hodu oštěpem. Trénuje tedy hod oštěpem, a ne překážkový běh nebo hokej. Vynikající hokejista Vladimír Růžička trénuje hokejisty a netrénuje košíkovou. Každý trénuje a učí to, co umí.

Stejně tak v oblasti podnikání je třeba najít vzor a mentora z oblasti, ve které člověk podniká. V podnikání se zárukou dostáváte možnost být napojeni na mentory a kouče, kteří mají stejné podnikání jako vy, vybudovali prosperující podnik, který jim dává trvalý pasivní příjem, a proto vás mohou naučit, jak udělat totéž.

Časová a finanční svoboda.

Sport pro nás může být a je obrovskou inspirací. Mnoho sportovců může být vzorem vytrvalé, systematické aktivity, tréninkového úsilí.

podnikání se zárukou nejde o olympijské vítězství, ale můžeme se finančně zabezpečit a získat časovou a finanční svobodu.

Pro ty z vás, pro které to není životním cílem, je tady možnost vydělat pár tisíc nebo pár desítek tisíc navíc, nebo jen nakupovat se slevou velmi kvalitní výrobky, na které máte tříměsíční garanci spokojenosti s možností vrácení výrobku a získání plné zaplacené částky zpět.

O další informace mi napište do chatu nebo mě kontaktujte zde.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.