Máte svůj nakupovací den?

Máte svůj nakupovací den?

Mám totiž pocit, že u nás v Krnově je nakupovacím dnem čtvrtek. Jezdím ráno do práce kolem Kauflandu a vidím spoustu lidí, jak spěchají do obchodu. Vidím plné parkoviště a také lidi, kteří vycházejí z obchodu s plnými košíky. A mám pocit, že tito lidé mají právě svůj nakupovací den ve čtvrtek.

Je to proto, že v supermarketu mají nějaké slevy nebo nějaké akce a zrovna je to ve čtvrtek, takže mnoho lidí nakupuje právě tento den.

Jak by se vám líbilo mít takové slevy každý den? Takové každodenní akce, mínus 30% proti běžné ceně.

Já tak využívám svůj internetový obchod. Nakupuji v internetovém obchodě v rámci svého podnikání se zárukou. Můžu takto nakupovat každý den a mám slevu 30% po celý rok.

Jak je to možné?

Nakupuji totiž v internetovém portále Amway a tam nakupuji nejen doplňky stravy Nutrilite, což jsou velmi kvalitní přírodní doplňky stravy (občas o nich píšu ve svých článcích, když píšu o zdraví a doplňcích stravy), ale nakupujeme tam i špičkovou kosmetiku, ať už pro ženy Artistry nebo pro muže Hymm.

Nakupujeme tam třeba zubní pastu nebo prací a úklidové prostředky. Ale nakupujeme tam také kávu, olivový olej a těstoviny. A je tam mnoho dalších výrobků. S produkty jsem velmi spokojený – jsou kvalitní a výrobce na ně dává devadesátidenní garanci spokojenosti a kvality.

To pro mne znamenalo, že výrobky opravdu musí být kvalitní, protože málokterý výrobce vám dá tříměsíční garanci spokojenosti, což znamená, že výrobky můžete do 3 měsíců vrátit bez udání důvodů a výrobce vám vrátí plnou cenu. A tohle v našem internetovém portále máme.

Můžete také tak nakupovat?

Takže otázka zní, jestli také můžete nakupovat s 30% slevou, s tříměsíční garancí spokojenosti a kvality a jak by se vám to líbilo.

Pokud by se vám to líbilo, můžete se v internetovém portále zaregistrovat a můžete nakupovat. Nemusíte se obávat – nevyžaduje to po vás žádnou další obchodní aktivitu, pokud nechcete.

Můžete tento obchod využívat jen pro vlastní potřebu s tím, že budete mít k dispozici kvalitní výrobky, můžete nakoupit několikrát měsíčně a můžete nakoupit jednou za několik měsíců. Pokud budete spokojeni, můžete obchod doporučit dalším lidem, ale nemusíte.

Někteří lidé využívají internetový portál Amway k podnikání. Mohou si tak přivydělat nějaké peníze navíc a mohou se dopracovat i k finanční nezávislosti, ale není to podmínkou. Záleží na tom, co si vyberete.

Pokud máte zájem o registraci v internetovém portále Amway, ať už ve smyslu nakupování, nebo podnikání, podívejte se na webové stránky www.podnikamesezarukou.cz a využijte tyto stránky i k registraci.

Pokud máte nějaké dotazy, můžete mě kontaktovat. Rád vám vysvětlím, co můžete udělat a co je potřeba.

Proč o tom píšu tady na svém blogu, kde píšu hlavně o zdraví?

Jsem internista a gastroenterolog a pomáhám lidem zlepšovat zdravotní stav a životní styl. A myslím si, že nakupování kvalitních výrobků přispívá ke zlepšení životního stylu. Pokud budeme mít lepší životní styl, pomůže to i ke zlepšení našeho zdraví.

Je to vaše volba.

Takže pokud se rozhodnete, že chcete nakupovat kvalitní výrobky se slevou a s garancí kvality, pak mě kontaktujte nebo se podívejte na stránky www.podnikamesezarukou.cz. Můžete se sami zaregistrovat a nakupovat kvalitní výrobky pro vlastní potřebu.

Pro další informace si stáhněte návod Vaše domácnost je vaše diamantové pole na stránkách www.podnikamesezarukou.cz.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.