Není to trochu drahé?

Tento týden byl u mě v ordinaci řidič kamiónu. Takový velký chlap, asi 125 kg. Kromě jiných problémů jsme se bavili také o tom, že by chtěl zhubnout.  Ale neví jak, protože jako řidič kamiónu má velmi nepravidelnou stravu a omezené pohybové možnosti.

A pak se mne zeptal: „Co říkáte na Cambridgeskou dietu? Můj strýc na této dietě shodil během roku asi 60 kg. Je to pro mě vhodné?“

A po chvilce dodal: „Rozhodovali jsme se s manželkou, že do toho půjdeme spolu, ale strejdu stála ta dieta 10000 Kč měsíčně.“

„A není to trochu drahé?“ odpověděl jsem.

„Navíc je problém v tom, že jakmile přestane svou Cambridgeskou dietu brát, nabere ta shozená kila zase zpět, protože se nenaučil, jak se má správně stravovat a vrátí se ke své původní stravě. Jestliže tato dieta byla účinná pro jednoho, nemusí fungovat pro druhého, protože nerespektuje biochemickou a genetickou rozdílnost lidí.

Máme k dispozici program Bodykey by Nutrilite na dosažení a udržení optimální hmotnosti. Tento program je založen na genetickém vyšetření, to znamená, že je cíleně sestaven pro Vaši osobu.

Genetikové totiž zjistili, že je nám geneticky dáno, jestli přibýváme na hmotnosti více po sacharidech nebo po tucích. A také to, jestli ke zhubnutí potřebujeme vysoce intenzivní pohybovou aktivitu nebo jen středně intenzivní pohyb a cvičení.

Po povedeném genetickém vyšetření budete na každý den dostávat jídelníček a doporučení k fyzické aktivitě, které jsou vhodné konkrétně pro Vás.

Celý program včetně genetického vyšetření máte doživotně a stojí cca 13000 Kč a za určitých podmínek by se dal pořídit i levněji. Ne na měsíc, ale na celý život!

Když se budete řídit tímto programem, naučíte se stravovat, jak byste se měl stravovat správně, takže potom dosáhnete své optimální hmotnosti a budete si ji udržovat. Tím, že se dále budete stravovat na základě programu Bodykey by Nutrilite a toho, co jste se naučil.

Znám člověka, který během roku na základě tohoto programu zhubl 50 kg a stálo ho to jen 10000 Kč. A ve svém hubnutí pokračuje dál. Program je velmi efektivní, funguje. Mohl bych uvést desítky příkladů osob, které osobně znám, a mám také osobní zkušenosti. Při srovnání s ostatními programy či různými dietami je velmi levný.

Máte záruku toho, že dosáhnete své optimální hmotnosti za předpokladu, že se doporučeními tohoto programu budete řídit.“

Rozloučili jsme se s tím, že si to potřebuje rozmyslet a probrat s manželkou. Otázkou je, jestli vůbec chce něco dělat se svou nadváhou.

Chtěl jsem vám jenom říci, že není vše drahé tak, jak to vypadá na první pohled. Vždy záleží na motivaci a je třeba najít tu metodu, která je opravdu účinná, spolehlivá a s trvalými výsledky. Potom drahá nebude.

Nadváha a obezita postihuje stále více dospělých i dětí a ohrožuje je různými chorobami a kratším životem.

Pokud se rozhodnete, že chcete zhubnout a udržovat si optimální hmotnost, máme dnes k dispozici efektivní program Bodykey by Nutrilite, který je vysoce individuální a spolehlivý s dlouhodobými výsledky.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.