Jste připraveni na nové technologie?

Jak se chystáte na to, jak nové technologie budou ovlivňovat váš život?

Možná si říkáte, jaké technologie máš na mysli?

Jde o všeobecně používané technologie – telefony, internet, elektrické a automatické automobily a další, které ovlivňují a stále více budou ovlivňovat náš život. Potřebujeme se s nimi naučit zacházet, potřebujeme je používat a plně využívat.

Jednoduchý příklad:

Před 20 lety jsem se na přednáškách ptal: „Kdo používá mobilní telefon?“ A přihlásilo se několik lidí. O 5 let později jsem se ptal. „Kdo nemá mobilní telefon?“ A opět se přihlásilo jen několik málo osob. Pokud bych se dnes zeptal, kdo nemá smartphone, přihlásí se možná pár lidí, pokud se někdo vůbec přihlásí.

Budete muset změnit profesi?

Takový je vývoj používání nových technologií. Náš život tyto technologie ovlivňují až takovým způsobem, že pravděpodobně zmizí některé profese a další se úplně změní.

Musíme být připraveni na to, že možná budeme muset dělat něco jiného pro svou obživu, než děláme dosud.

Příklad:

Letos na jaře nám vítr odfoukl kus střechy. Moje komunikace s pojišťovnou vypadala následovně. Nafotil jsem poškozenou střechu, přes internet jsem nahlásil pojišťovně škodu a poslal jsem fotografie. Ozval se mi pracovník pojišťovny, řekl mi, že potřebuje odborný odhad ceny za opravu střechy. Našel jsem si odborníka, ten udělal odhad, který jsem poslal pojišťovně a ta mi vyplatila pojistnou částku.

Proto jsem přesvědčen o tom, že pracovníků pojišťoven a pojišťovacích agentů bude stále ubývat, stejně jako pracovníků bank a finančních poradců. Zřejmě bude potřeba méně odborníků i v jiných profesích a my se musíme připravit na to, že budeme dělat jinou profesi.

Vlastní zkušenosti

Já jsem se už před lety začal chystat na to, co by se stalo, kdybych nemohl vykonávat svou profesi.

Měl jsem to štěstí, že jsem se dostal k podnikání se zárukou, a jsem nadšený z toho, že jsem se dostal k mentoringovému systému. Dostal jsem přístup ke skupině mentorů, kteří mají vyvinutý systém, jak pomoci lidem k finanční a časové svobodě.

Jsou to podnikatelé, kteří už jsou finančně a časově svobodní, protože vybudovali svůj vlastní podnik s trvalým pasivním příjmem. Mají duplikovatelný systém, který může využít každý člověk, protože každý se od nich může naučit, jak být finančně a časově svobodný.

Pracoval jsem dál jako gastroenterolog a současně jsem začal podnikat se zárukou a učil jsem se od podnikatelů, kteří už byli časově a finančně svobodní, jak podnikat a jak dosáhnout finanční a časové svobody.

Začněte už dnes

Jak se chystáte vy na působení nových technologií v našem životě?

Jak se chystáte na to, že některé profese zaniknou, že možná budete muset dělat něco jiného?

Je třeba začít už teď. Je potřeba se zajistit na další roky.

Vybudování podnikání, které dává dostatečný pasivní příjem netrvá měsíce, ale roky.

Přemýšlejte o tom a začněte dělat něco pro svůj život a svůj životní styl.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.