Osobní růst a další zdroj příjmu.

Covidová doba nás stále více učí, že se nemáme spoléhat jenom na náš jediný příjem, přičemž je úplně jedno, jestli ten příjem je ze zaměstnání nebo je z naší živnosti, případně z nějakého podnikání. Je lepší mít příjmů více.

Proto stále více lidí hledá nějaké příležitosti a hledá kurzy, kde se mohou něco naučit. Proto se stále více objevují kurzy osobnostního růstu, osobnostního rozvoje nebo nějaké naznačené podnikatelské příležitosti. Lidé tyhle kurzy využívají.

Kurzy osobnostního růstu

Přihlásíte se na kurz osobnostního růstu, zaplatíte několik 1000 Kč nebo několik tisíc dolarů, protože tyhle kurzy jsou pořádány po celém světě, a pak vás nějaký úspěšný člověk začne učit.

Bude vás motivovat, naučí vás určité zásady bohatství, určité zásady, jak přemýšlet. Řekne vám, že se máte změnit, že máte podnikat, že se nemáte jenom soustředit na své zaměstnání. V podstatě za několik 1000 Kč nebo několik 1000 dolarů vám sdělí informace, které se dočtete v knížce za 300 Kč.

A vy jste během toho webináře anebo semináře nažhavení, namotivovaní, jste odhodláni něco dělat a potom zjistíte, že vlastně nevíte, co máte dělat. Nevíte, v čem máte vydělávat ty peníze, protože nápad na tu podnikatelskou příležitost tam nebyl.

Byl tam jenom návod na změnu myšlení, ale ne na to, co máte vlastně dělat, protože to není byznys toho člověka, který vás vyučoval. On má vzdělávací byznys. On vás naučí, shrábne svoje peníze, odjede si na nějakou relaxační dovolenou na Maledivy nebo na Bali nebo na Havajské ostrovy, a potom bude motivovat další lidi, aby změnili myšlení.

Ale nenaučí je, jak mají něco dělat, protože jeho byznys je vzdělávací a není o duplikaci. Všichni totiž nemohou vzdělávat další lidi, jak mají přemýšlet, a všichni nemohou motivovat další lidi, aby změnili svoje myšlení.

Semináře podnikání se zárukou

Je to obrovský rozdíl proti vzdělávacím seminářům podnikání se zárukou. Měl jsem možnost to opět zhodnotit včera, protože jsme měli evropský online webinář podnikání se zárukou. Za necelých 1000 Kč jsme dostali 9 hodin informací od špičkových podnikatelů.

Měli jsme tam podnikatele nejen z České republiky, ale také ze Spojených států, z Kanady, z Polska, Ukrajiny, Litvy…Dostávali jsme informace nejenom, jak máme změnit myšlení a že máme změnit sami sebe a že máme podnikat, ale dostali jsme informace z konkrétního oboru podnikání se zárukou.

Je to podnikatelská příležitost, která využívá nezbytných nákladů každé domácnosti. Na těch nezbytných nákladech, tedy na tom, za co musíte utrácet své peníze každý měsíc, můžete vybudovat svojí finanční svobodu nebo alespoň svoje finanční zabezpečení.

Důležité je, že v podnikání se zárukou využíváme mentorský systém. Máme možnost napojit se na člověka, který už v tomhle podnikání je úspěšný, který nás může naučit a který nás může vést. Je to ověřený podnikatelský systém, který funguje už více než 60 let, a proto se ho tady můžeme naučit.

Školící systém má semináře každý měsíc. Učíme se od špičkových podnikatelů, kteří mají stejný druh podnikání jako my, jak to podnikání dělat. To dělá ten obrovský rozdíl.

Po absolvování takového semináře člověk nejenom má informace o tom, jak má myslet, je nejenom namotivovaný, ale ví přesně, co má dělat. Má konkrétní instrukce. Ví, že když bude následovat postupy a kroky, které lidi z toho pódia už udělali, pak bude mít stejně výsledky a může dosáhnout své finanční svobody.

Vzkazy pro vás

  1. Pokud něco hledáte, pokud hledáte příležitost, jak se finančně zabezpečit, můžete mě kontaktovat.
  2. Dělejte něco pro své finanční zabezpečení, dělejte něco pro svůj životní styl a zjednodušte si svůj život nejenom díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.