Pečujete o svůj zrak?

Zrak je pro nás jeden z nejdůležitějších smyslů, možná ten nejdůležitější.

Chodím často do lesů kolem Krnova a mnohdy kráčím po stejných místech, nicméně les je pokaždé jiný. A právě to mi umožňuje vnímat zrak. Jiný smysl by mi to vyhodnocení neposkytl.

Preventivní péče o zrak

O svůj zrak potřebujeme pečovat i preventivně, ne jenom léčebně.

Pro naše dobré vidění, pro oči a zrak je důležitý nejen vitamin A a karoteny, jako betakaroten a alfakaroten, ale také další karotenoidy – lutein a zeaxantin. Stejně tak očím prospívají vitamin C, omega-3 mastné kyseliny a extrakt z borůvek.

Nutrilite Bilberry with Lutein.

V poslední době se na trhu objevil nově složený doplněk stravy od Nutrilite – Bilberry with Lutein. Tento preparát je určen k ochraně našeho zraku. Hlavně umožňuje zlepšit zrak lidem, kteří trpí šeroslepostí, což znamená, že hůře vidí za šera.

Tento suplement vám nezlepší zrak ve smyslu snížení dioptrií, ať už do dálky, nebo do blízka. Ale pomáhá chránit naši sítnici, má antioxidační účinky a pomáhá zlepšit barevné vidění a vidění za šera.

Vlastní zkušenosti

Moje manželka si na horší vidění za šera stěžovala několik posledních let. Nyní necelé 3 měsíce bere Nutrilite Bilberry with Lutein a je nadšená, protože vidění za šera se jí výrazně zlepšilo.

Podrobnější informace

Pokud vás zajímají podrobnější informace, podívejte se na připojené video – jeho velkou část přestavuje záznam mé prezentace na jednom přednáškovém cyklu.

Pečujte o svůj zrak a dělejte něco pro zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.