Podnikání v době pandemie.

V dnešní době, kdy Světová zdravotnická organizace prohlásila epidemii koronavirem za globální pandemii, si stále více uvědomuji, jaké skvělé výhody má podnikání se zárukou.

Spousta podnikatelů a živnostníků dnes má obavy o své příjmy, protože musí zavírat své živnosti a nemohou je nyní provozovat. Zaměstnavatelé a majitelé velkých firem uvažují o tom, jak umožnit lidem práci z domova, aby byl kontakt mezi lidmi co nejmenší a lidé se navzájem nemohli nakazit.

V této době vystupují výhody podnikání se zárukou stále více do popředí a podnikání se zárukou se tak stává téměř ideálním podnikatelským projektem pro dobu pandemie.

Hlavní výhoda – napojení na skupinu mentorů

Samozřejmě i v této době zůstává základní výhoda podnikání se zárukou, a to je napojení na skupinu mentorů. Jsou to úspěšní podnikatelé, kteří mají vybudovaný svůj podnik, mají finanční a časovou svobodu a mají vypracovaný a ověřený systém, jak pomoci dalším lidem k dosažení časové a finanční svobody.

Zjednodušeně řečeno: mentoři v podnikání se zárukou jsou lidé, kteří mají čas a peníze současně a mají vypracovaný systém, jak pomoci dalším lidem mít současně čas i peníze. A samozřejmě mohou pomoci jenom těm, kteří chtějí.

Často se mě lidé ptají, jestli podnikat se zárukou může každý. A já jim odpovídám, že může, ale nebudou v něm podnikat všichni a nebudou všichni úspěšní. Z vlastní praxe v nemocnici, v gastroenterologické ambulanci i s analýzou prvků ve vlasech vím, že pomoci se dá jen těm lidem, kteří si nechají pomoci a kteří pro úspěch něco dělají.

To je tedy základní výhoda – napojení na skupinu mentorů a vypracovaný podnikatelský systém.

Nákupní portál

V čase pandemie vystupuje do popředí druhá výhoda. Využíváme nákupní portál, ve kterém můžeme nakupovat své produkty, které nám zásilková služba doveze domů a my nemusíme chodit do obchodů. To znamená, že výrazně snižujeme riziko nákazy.

Komunikace přes sociální media

Další výhodou je to, že se svými obchodními a podnikatelskými partnery i se zákazníky můžeme komunikovat přes sociální media. Dnes tedy nejsme odkázáni jen na telefon, ale můžeme se s nimi vidět, ať už využíváme Skype, Viber, Video Messenger nebo jiné aplikace.

Komunikace s lidmi je takto možná, aniž bychom se s nimi museli osobně setkat. A pokud se s lidmi vidíme přes sociální media, má pak komunikace téměř stejné parametry jako při osobním setkání, jen si s navzájem nemůžeme podat ruku, ani se nemůžeme obejmout.

Tímto způsobem můžeme také komunikovat se svým mentorským a podpůrným týmem a můžeme dnes využívat i školící systém.

Začít můžeme i teď

Poslední výhodou, o které se dnes zmíním, je to, že pokud někdo chce začít v době pandemie podnikat, pak v podnikání se zárukou může začít.

Může komunikovat se svými mentory, může komunikovat se svými obchodními a podnikatelskými partnery přes sociální media, může komunikovat se zákazníky přes sociální media, může nakupovat z e-shopu, může tedy začít podnikat se zárukou i v době pandemie a nouzového stavu.

Přání pro vás

Přeji vám, abyste ve zdraví přežili světovou pandemii, abyste byli silní, abyste začali dělat něco pro sebe. Můžete třeba začít podnikat, hlavně dělejte něco pro svůj životní styl, pro své finanční zabezpečení, pro své zdraví a zjednodušte si život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře
  1. Pingback: To nezvládneš!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.