Proč záruka?

Proč mluvím o podnikání se zárukou?

V čem spočívá ta záruka, co to obnáší?

Podnikání se zárukou přináší záruku ve třech oblastech.

1. oblast se týká samotného podnikání. Podnikání se zárukou je licenční podnikání typu franšízy. Za malý poplatek si kupujete licenci a máte na ni půl roku garanci spokojenosti. To znamená, že do půl roku můžete licenci vrátit a dostanete zpět peníze, které jste za ni zaplatili. Nemůžete zbankrotovat, nemůžete zkrachovat, nemůžete prodělat peníze.

2. oblast se týká výrobků. Ve svém internetovém obchodě máte natolik kvalitní výrobky, že výrobce na ně dává 3 měsíce garanci spokojenosti. To znamená, že je můžete používat a když během tří měsíců nebudete spokojeni s kvalitou, můžete je vrátit a dostanete plnou cenu zpět.

3. oblast se týká úspěšnosti podnikání. V podnikání se zárukou se můžete napojit na mentorský systém. Můžete se napojit na tým podnikatelů – mentorů, kteří už sami jsou podnikatelsky úspěšní, mají časovou a finanční svobodu a mají vytvořený podnikatelský systém, jak pomoci dalším lidem vybudovat jejich podnikání buď k finančnímu zabezpečení, nebo k finanční svobodě – záleží na tom, jaké si dají cíle. To znamená, že pokud se napojíte na mentorský systém a řídíte se návodem a doporučeními, které vám mentor dává, máte záruku na profitový podnik. Máte záruku na to, že si splníte své podnikatelské cíle.

To by podnikal každý!

Možná si teď říkáte, že kdyby to bylo tak jednoduché, podnikal by každý. Byli bychom všichni podnikatelé a neměli bychom žádné zaměstnance.

Není tomu tak, protože podle mých zkušeností všichni lidé nebudou úspěšní v podnikání, a to jakémkoliv. Ne každý začne podnikat:

  1. Je skupina lidí, kteří nezačnou podnikat, protože by museli dělat něco navíc nebo by vůbec aspoň něco museli začít dělat. Někteří lidé mají strach podnikat a někteří jsou líní a nechtějí nic dělat.
  2. Další skupina lidí se nechce řídit žádným návodem. Chtějí dělat všechno po svém. Jako když patnáctiletý hokejista řekne svému trenérovi: „Nic mi neříkej, všechno vím, tohle je hokejka, tamto puk a támhle je branka. Nic víc nepotřebuji vědět, jdu hrát hokej.“ Potřebujeme mít trenéra, potřebujeme mít mentora a je dobré ho využívat stejně jako ověřený návod.
  3. Třetí skupina lidí nebude dodržovat dostatečně přesně návod, který dostanou. Sice mají v rukou návod, který funguje, ale nedodržují správné postupy. Když pečete koláč, máte také určitý technologický postup, který musíte dodržovat. Není jedno, jestli nejdříve přidáte vajíčko, a potom dále koláč péct, nebo nejdříve dáte koláč péct a potom přidáte vajíčko. Musíte dodržovat určitý postup.

V podnikání se zárukou máte garanci, že pokud budete dodržovat rady mentora, návod a správný postup, budete mít výdělečné podnikání a dosáhnete svých podnikatelských cílů.

A co ty?

Možná se teď ptáte, jestli já jsem dosáhl svých podnikatelských cílů, když podnikání se zárukou propaguji.

Během svého podnikání jsem dosáhl už spoustu podnikatelských cílů, ještě jsem stále nedosáhl toho hlavního cíle, který jsem si stanovil. Má to více důvodů :

  1. Jeden z nich je, že práce lékaře mě stále baví a naplňuje, nechtěl jsem ji opustit a stále se jí věnuji. Podnikání se zárukou mi přineslo už ten profit, že nemusím v nemocnici sloužit noční služby, mám více času na svou rodinu a své záliby. Dnes pracuji jako lékař hlavně proto, že mě to pořád baví a protože chci. Nemusím už chodit pracovat do nemocnici, ale stále mě to baví.
  2. Další důvod je ten, že ne vždy jsem všechny věci v podnikání dělat správně podle doporučení mentora a ověřeného návodu a postupů. Někdy jsem něco vynechal nebo udělal naopak.

Takže svého hlavního cíle jsem ještě nedosáhl, ale jsem na cestě. Můžu pomáhat dalším lidem na jejich cestě a přivést je na mentorský systém a k jejich mentorům.

Dělejte něco pro svůj životní styl, dělejte něco pro své finanční zabezpečení a zjednodušte si život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.