Změnili jste už někdy obchod?

Mám pro vás několik otázek:

  1. Změnili jste už někdy obchod?
  2. Pokud jste změnili obchod a byli jste v něm spokojeni, doporučili jste ho své rodině, přátelům, svým známým?
  3. Dostali jste za tu změnu zaplaceno?
  4. A poslední otázka: Existuje vůbec takový obchod?

Na tyto otázky si postupně odpovíme.

    1. Změnili jste už někdy obchod?

Na první dvě otázky je samozřejmou odpovědí „Ano“. Každý z nás změnil obchod mnohokrát za život. Já jsem během svého života změnil dokonce několik způsobů nakupování.  Od pultového prodeje přes samoobsluhu k supermarketům, hypermarketům a nákupním centrům až k online nakupování – k e-shopům.

    2. Pokud jste změnili obchod a byli jste v něm spokojeni, doporučili jste ho své rodině, přátelům, svým známým?

To znamená, že každý z nás už někdy změnil obchod.  A pokud jsme byli v obchodě spokojeni, pak jsme samozřejmě o něm někomu řekli. Určitě nejdříve někomu ze své rodiny, někomu ze svých přátel, spolupracovníkům na pracovišti a dalším svým známým.

Já chodím rád na hory, v sobotu jsem byl opět v Jeseníkách. Šel jsem podél Suchého potoka na Medvěd vrch a na Orlík. Moc se mi tam líbilo a už se těším na to, až se budu moci podělit o svůj zážitek se svou rodinou a se svými známými. To neznamená, že jim jen o tom řeknu, ale budu se snažit, aby příště šli se mnou a tu krásu si také mohli užít.

Stejně je to i s obchody. Jestliže jsme s nějakým obchodem spokojeni, pak ho určitě zcela přirozeně rádi doporučíme svým známým.

A teď si představte, že byste našli obchod, ve kterém můžete nakupovat trvale o 30 % levněji, na zboží byste měli záruku kvality a mohli by v něm nakupovat i vaši známí! Určitě byste jim ho doporučili.

    3. Dostali jste za tu změnu zaplaceno?

Další otázka byla: Jestli jste změnili obchod, dostali jste za to zaplaceno? Zřejmě ne, protože takto obchody nefungují. Za změnu a za doporučení nám obchody běžně neplatí.

   4. Existuje vůbec takový obchod?

A poslední otázka: Existuje takový obchod? Ano, existuje! Já takový obchod ve svém podnikání se zárukou využívám už více než 20 let.

V tomto obchodě, který dnes funguje jako e-shop, nakupuji nejen doplňky stravy, které potřebuji ke svému zdraví a kvalitnímu, zdravému životnímu stylu, ale nakupujeme tam třeba kvalitní kosmetiku pro moji ženu a dceru, ale také pro mne. Nakupujeme tam také spotřební drogerii a mnoho dalších produktů. Přes tento obchod dnes také telefonuji a odebírám elektrickou energii a plyn. Takže sortiment v tomto internetovém obchodě je velmi široký.

Otázka zněla, jestli za to můžu dostat zaplaceno. Ano, můžu dostat za své nakupování zaplaceno a můžete dostat zaplaceno i vy. Využívám totiž internetový portál firmy Amway.

A v něm to funguje tak, že pokud se v obchodě zaregistrujete a nakupujete, pak nakupujete za velkoobchodní ceny. To znamená, že šetříte asi 30 % proti maloobchodní ceně. A teď si přestavte, že jste tří až čtyřčlenná domácnost a každý měsíc v obchodě utratíte 10 000 Kč. Měsíčně ušetříte 3000 Kč, což znamená, že za rok ušetříte 30 – 40 000 Kč. To už je docela dobrá částka.

    5. Za změnu způsobu nakupování můžete dostat zaplaceno

Dobře, to šetříte, ale jak to funguje s tím placením? Pokud se zaregistrujete, nakupujete a jste spokojeni s obchodem a se zbožím, pak se samozřejmě o to zcela přirozeně podělíte se svými známými. Řeknete o obchodu své rodině, svým přátelům a svým známým a někteří ho budou chtít také využívat.

Pokud pomůžete takto změnit obchod 100-120 rodinám (to nemusí být jen vaši známí, ale i známí vašich známých), a oni tam pravidelně budou nakupovat, pak vy budete dostávat provizi z celkově vytvořeného obratu a budete vydělávat 30 – 50 000 Kč každý měsíc. To je určitě zajímavější než úspora 30 – 50 000 Kč ročně.

Možná si říkáte: „A dá se tam vydělat i více peněz?“ Ano, dá. Pokud tři vaši známí řeknou že nechtějí jen nakupovat se slevou, ale chtějí vydělávat měsíčně 30 – 50 000 Kč, a vy jim tyto peníze pomůžete vydělávat, pak vy budete vydělávat 100 – 150 000 Kč měsíčně. A to už je opravdu velmi zajímavý příjem.

Důležitý faktor: Pokud je umožnili vašim známým nakupovat v tomto internetovém portálu, nemusíte je další měsíce učit, jak mají nakupovat. Oni prostě dále budou každý měsíc nakupovat věci pro svou denní potřebu, tak jako to dělali dříve, jenom změnili obchod a budou v něm nakupovat trvale, protože jsou spokojeni s obchodem a se zbožím. To znamená, že váš příjem je neaktivní (chcete-li, pak pasivní).

Firma Amway dává na kvalitu svého zboží tříměsíční garanci kvality, existuje již 60 let a je velká pravděpodobnost, že nejméně dalších 60 let bude existovat. To vše podporuje prognózu, že vaši známí stejně jako vy v tomto obchodě budou nakupovat trvale. Což znamená, že váš příjem bude nejen neaktivní, ale bude to trvalý neaktivní příjem.

Pokud vás zajímá, jak nakupovat a dostat za to zaplaceno, nebo jak nakupovat a alespoň šetřit 30 %, podívejte se na www.podnikamesezarukou.cz, kde se dozvíte další informace, nebo mne kontaktujte emailem.

Tato změna nakupování je jednou z možností, jak zajistit sebe i svou rodinu finančně, jak být klidnější a spokojenější, mít méně stresu, jak mít více peněz i na své zdraví a zdravý životní styl.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.