Nadchněte se pro výsledky.

K tomu, abyste začali něco dělat, nemusíte být nadšeni do všeho a hned od samotného začátku.

Nemusíte být nadšení do všech kroků, které musíte udělat. Je potřeba být nadšený pro výsledky.

Východ slunce na Pradědu

Když jsme na Nový rok šli na Praděd podívat se na východ slunce, nebyli jsme nadšení úplně ze všeho. Já určitě nejsem nadšený, když musím vstávat o půl páté ráno. Nebyl jsem úplně nadšený z toho, že musím šlapat do kopce v mrazu a za tmy. Ale ten výsledek stále za to!

Vystoupali jsme na vrchol Pradědu a z něho jsme se dívali na východ slunce. Počasí nám přálo, byla dobrá viditelnost a bylo to úžasné!

Ten zážitek se špatně popisuje, nevystihnou ho ani fotografie ani video, musíte to prostě zažít a vidět v přírodě. Můžete se podívat na krátké video, které vám to trochu může přiblížit, ale potřebujete to zažít.

Nemusíte být nadšení do všech kroků

Stejně tak když začínáte něco dělat, nemusíte být nadšení do všech kroků, které je potřeba udělat.

Když chcete zhubnout a pustíte se do toho, nemusíte být hned nadšení do toho, že musíte pravidelně cvičit, hýbat se a změnit způsob stravování.

Když chcete začít podnikat, nemusíte být nadšeni úplně do všeho, co děláte.

Když jsem začal podnikat se zárukou, nebyl jsem nadšený z toho, že musím někomu zavolat nebo že se musím bavit s jinými lidmi.

Je potřeba nadchnout se pro výsledky

Je potřeba se nadchnout pro výsledky. Postupem času se budou dostavovat výsledky a vy bude stále nadšenější.

Když budete mít pravidelnou fyzickou aktivitu a změníte způsob stravování, budete hubnout. Až budete mít o 5 nebo 10 kg méně, budete nadšení.

U podnikání se zárukou jsem byl od začátku nadšený z toho, jaké dává výsledky – jaký přináší životní styl a jaké dává finanční zabezpečení bez toho, že by bylo nutné vložit nějaké větší finanční investice do tohoto podnikání.

A jsem stále nadšenější z přínosu mentorského systému a způsobu dalšího vzdělávání, které dávají možnost stálého osobnostního růstu.

Doporučení

  1. Je jenom na vás, pro co se nadchnete.
  2. Jestliže chcete začít něco dělat, nemusíte pociťovat nadšení pro všechny kroky od samotného začátku a nemusíte být nadšení pro všechno, co je potřeba udělat, abyste dosáhli dobrých výsledků.
  3. Nadchněte se pro ty výsledky.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.