Opravdu to chcete?  

V minulém článku jsem psal o tom, že každý se může finančně zabezpečit. Covidová doba ukazuje, že je potřeba na tom finančním zabezpečení opravdu pracovat a že je potřeba se finančně zabezpečit.

Proč?

Spousta živnostníků už musela v minulém roce zavřít svoji živnost a v letošním roce to mnoho lidí teprve čeká. To, že živnostníci jsme museli zavřít svoji živnost, je špatná zpráva i pro zaměstnance. Protože i jejich zaměstnanci tím pádem přišli o svůj příjem, přišli o svoji práci.

Také velké firmy propouštějí nebo chystají reorganizaci a budou propouštět. Takže je potřeba se dívat na nějaký další zdroj příjmu a je potřeba se trvale finančně zabezpečit.

Jak?

K tomu, aby se člověk finančně zabezpečil, existuje mnoho způsobů. Dokonce člověk nemusí být úplně nejchytřejší a nemusí vymýšlet ten svůj vlastní způsob.

Například v podnikání se zárukou máme ověřený podnikatelský systém, který je možno následovat. Jsou tady určité kroky, určité postupy a dokonce dostanete svého mentora, svého rádce, svého kouče, který vás povede a který vám bude radit.

To znamená, že tady nejsme jako ve škole, nemusíte všechno vymýšlet sami. Můžete opisovat a můžete dostat i nápovědu, abyste dosáhli svého finančního zabezpečení.

Samozřejmě že toho nedosáhne úplně každý, protože ne úplně každý bude ochoten vynaložit to úsilí, ne úplně každý bude ochoten se něco nového naučit. Ne úplně každý bude ochoten využívat ten podnikatelský systém, a hlavně nebude využívat rady, protože ne vždy je příjemné poslouchat rady někoho jiného.

Většina z nás chce všechno dělat po svém. Avšak někdy je potřeba mít určitou pokoru a nechat si poradit a následovat ověřený systém, abychom tak mohli dosáhnout toho svého finančního zabezpečení.

Opravdu chcete?

Pokud dnes už jste finančně zabezpečení a chcete dosáhnout finanční svobody, můžu vás seznámit s lidmi, kteří už jsou finančně a časově svobodní a můžete se učit přímo od nich.

Takže pokud se potřebujete finančně zabezpečit a opravdu vážně o tom uvažujete, můžu vám v tom pomoci. Pokud opravdu chcete se finančně zabezpečit a chcete pro to něco udělat, můžete mě kontaktovat.

Přeji vám, abyste v tomto v roce dělali něco pro svůj životní styl, něco pro své zabezpečení a zjednodušte si svůj život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.