Už žádné blbé kecy.

Projížděl jsem se v okolí Krnova na kole a najednou jsem dostal spásný nápad:

„Co kdybychom všichni místo těch blbých keců začali něco pořádného dělat?!“

Přestaňme blbě kecat

Vím, že teď mnozí z nás mají špatnou náladu, protože roušky omezují naši svobodu, protože nemůžeme dělat to, co chceme, protože restaurace jsou po 20. hodině zavřené, protože nemůžeme jít na fotbal a protože máme spoustu jiných omezení.

Avšak co kdybychom místo těch našich blbých keců a psaní různých „hejtů“ na Facebooku a jiných sociálních mediích začali něco dělat sami pro sebe a starali se o svou budoucnost?!

Osobně jsem nevolil ani Babiše, ani Zemana, ale taková je demokracie – Babiš je v současné době premiér a Zeman prezident. Ale ve všech státech kolem nás i jinde v Evropě a na světě platí různá nařízení a omezení svobody. Ve všech státech se nosí roušky, někde i mimo budovy.

Jsou určité věci a určité postupy, které musíme respektovat a potřebujeme se jim podřídit, i když se nám nemusí líbit, ale potřebujeme také něco dělat pro sebe.

Pojďme něco dělat

Můžeme se i v této době postarat o své finanční zabezpečení. Každý z nás může začít podnikat a může se postarat o to, aby nebyl závislý na státu, aby nebyl závislý na tom příjmu, který teď momentálně má jako hlavní.

Jako lékař pravděpodobně nepřijdu o práci, přesto jsem před 25 lety začal podnikat se zárukou, abych měl postarat se o své finanční zabezpečení, abych měl možnost svobody a možnost volby. A to může udělat každý. Bez ohledu na to, jestli jste zaměstnanec, živnostník nebo podnikatel, můžete začít podnikat v jiné oblasti.

Například můžete začít podnikat se zárukou. Jsou určitě i jiné podnikatelské možnosti, ale osobně znám podnikání se zárukou a vím, že ho může dělat každý.

Co funguje?

Podnikání se zárukou funguje, i když musíme být doma, funguje v tzv. lockdown, kdy lidé nemohou vyjít z domu. Podnikání se zárukou funguje i v těchto dobách, protože využívá internet a internetový obchod. Jenom se musí člověk rozhodnout, že chce něco dělat pro své finanční zabezpečení a svou finanční svobodu.

Mám možnost být napojený na skupinu podnikatelů, kteří podnikají se zárukou již desítky let. Osobně se učím od lidí, kteří jsou již 25 let finančně a časově svobodní. Máme možnost využívat mentorský systém, který pomáhá lidem začít podnikat a učí je dosáhnout finanční svobody.

Člověk jen musí chtít dělat něco pro sebe a musí být ochotný se učit. I když se mu dostává pomoci, musí sám odvést tu práci a může se podnikáním se zárukou finančně zabezpečit.

Každý se může rozhodnout

  1. Pojďme začít něco dělat a přestaňme jenom blbě kecat.
  2. Pojďme se postarat o své finanční zabezpečení a dělejme to, co můžeme teď ovlivnit.
  3. Dělejte něco pro svůj životní styl, dělejte něco pro své finanční zabezpečení, přestaňte blbě kecat a zjednodušte si život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.