Zajímáte se o další zdroj příjmu?

Zajímáte se o další zdroj příjmu nebo o to, jak se trvale finančně zabezpečit?

Možná, že se o to zajímáte už dlouho, a možná teprve v nouzovém stavu jste zjistili, že potřebujete další zdroj příjmu, nejlépe nějaký stabilní, trvalý nebo trvale rostoucí. Možná jste se přesvědčili v nouzovém stavu, že je potřeba něco dělat pro to, abyste se finančně zabezpečili, a jste odhodláni něco pro to udělat.

Podnikání se zárukou

Já kromě toho, že pracuji jako gastroenterolog, podnikám už dvacet pět let se zárukou. Jsem napojený na skupinu podnikatelů, kteří mají vytvořený a ověřený systém, jak pomáhat dalším lidem podnikat, jak je to naučit a jak jim pomoci k finanční a časové svobodě nebo jen k tomu, aby se finančně zabezpečili.

Podnikání se zárukou právě v nouzovém stavu prokázalo svou univerzálnost, stabilitu a funkčnost. V době, kdy ostatní firmy zastavovaly výrobu, kdy se zavíraly obchody, kdy se propouštěli zaměstnanci, mělo podnikání se zárukou stále rostoucí obraty.

Dokonce ty měsíce patřily po stránce obratu k nejlepším v posledních letech. Je to dáno tím, že podnikání se zárukou je postaveno na nakupování širokého sortimentu spotřebního zboží.

Můžeme ve svém vlastním obchodě nakupovat nejen doplňky stravy, ale můžeme nakupovat běžnou domácí spotřební chemii, můžeme nakupovat kosmetiku, některé potraviny a nápoje, sportovní výživu, můžeme nakupovat elektřinu, plyn, telefonování a internet, můžeme nakupovat spoustu dalších výrobků.

Proto také v podnikání se zárukou neklesaly obraty, protože jsme si zboží objednali online, dovezli nám ho domů a nemuseli jsme jezdit někam nakupovat.

Ověřený podnikatelský systém

To, co však považuji za nejdůležitější, je napojení na mentorský tým. Napojení na skupinu podnikatelů, kteří mají ověřený systém a kteří umí podnikat a umí to naučit další lidi.

Tento mentorský tým fungoval i v nouzovém stavu. Měli školení a webináře v rámci školícího systému, existuje trvalá mentorská podpora formou konzultací.

Jsem nadšený tím, že mám možnost přivést další osoby k týmu mentorů, od kterých se učím. Můžu tak pomoci dalším lidem podnikat, můžu je napojit na mentorský tým, od kterého se učím už 25 let, mohou se tak učit od stejných podnikatelů, od kterých se učím i já.

Samozřejmě jen tehdy, pokud jste odhodláni se něco nového naučit a pokud jste odhodláni něco pro své finanční zabezpečení dělat. Je třeba si nechat pomoci, protože se nedá pomáhat lidem, kteří si nenechají pomoci.

Doporučení

Pokud uvažujete o nutnosti finančního zabezpečení, pokud jste odhodláni něco pro to udělat a něco se naučit, můžete mě kontaktovat, nejlépe přes chat na mém facebookovém profilu.

Dělejte něco pro své zdraví, životní styl a finanční zabezpečení a zjednodušte si život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře
  1. Pingback: Proč záruka?

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.