Jak využít nouzový stav?

Možná, že je to specifikum mé ordinace nebo našeho regionu, ale stále se mi stává, že potkávám lidi, kteří neustále stěžují na současnou situaci a současná omezení.

Nebo se na současnou situaci a současná omezení vymlouvají a říkají, že nemohou nic dělat. Například přibrali na váze 5 nebo 10 kilogramů, protože nemohli cvičit a chodit ven.

Využít nouzový stav pro sebe

Na druhou stranu na svých toulkách kolem Krnova pěšky či na kole potkávám stále více lidí, kteří si uvědomují, že mohou něco dělat. Že nemusí sedět doma na zadku, že mohou dělat něco pro své zdraví, že mohou zvyšovat svou fyzickou kondici, že se mohou projít nebo projet na čerstvém vzduchu.

Pochopili, že mohou současnou situaci využít také pozitivně, že mají více času pro sebe, mohou se začít vzdělávat, mohou osobnostně růst nebo mohou začít podnikat.

Podnikání v nouzovém stavu

Vím, že to může připadat divné, když spoustu živnostníků si dnes stěžuje, že nemohou podnikat a mají různá omezení. Nemohou provozovat služby a některé obchody či restaurace. Přesto tvrdím, že je možné i teď začít podnikat a je možné začít podnikat i se zárukou.

Měl jsem štěstí, že před lety jsem se díky kamarádovi dostal ke skupině podnikatelů, kteří mají ověřený systém, jak pomáhat dalším lidem začít podnikat a finančně se zabezpečit nebo dokonce dosáhnout finanční a časové svobody.

Podnikám se zárukou více než dvacet let, ale je možné začít podnikat i teď. Dokonce bych řekl, že právě teď je ta nejlepší doba pro začátek podnikání se zárukou.

Podnikání se zárukou

Využíváme totiž nakupování přes internet, což znamená, že nemusíme nikam chodit a vše nám dovezou domů. Naši současnou nevýhodu, že musíme sedět doma, můžeme přeměnit tak na výhodu začít podnikat z domu.

Další výhoda podnikání se zárukou je napojení na školící systém a napojení na komunitu lidí, kteří jsou pozitivní, dělají něco pro svou finanční svobodu a kráčejí stejným směrem. Můžete si pravidelně vyměňovat zkušenosti, můžete pravidelně komunikovat se svým mentorem a můžete se pravidelně vzdělávat.

Každý měsíc se účastním seminářů, i když jsou v současnosti online, každý týden máme online setkání s naší skupinou podnikatelů. S podnikáním se zárukou člověk nedostává jen podnikatelskou příležitost, ale i přístup k mentorovi, který ho vede, a přístup do skupiny lidí kteří jdou stejným směrem a ve které můžete osobnostně růst.

Využijte nouzový stav

  1. Přeji vám, abyste současnou situaci využili k osobnostnímu růstu, k činnosti pro sebe, své zdraví a své finanční zabezpečení.
  2. Můžete začít i podnikat a třeba i podnikat se zárukou.
  3. Dělejte něco pro svůj životní styl a zjednodušte si svůj život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.