Máte starosti nebo trápení?

Nedávno jsem četl rozhovor se Zdeňkem Svěrákem, ve kterém řekl, že pokud má člověk starosti, měl by začít něco dělat, a tak se těch starostí zbaví. Myslím, že tento návod není úplně nejnovější, ale výborně se hodí v současné době.

Je zcela přirozené, že si člověk v nouzovém stavu, kdy je navíc obklopený informacemi o koronavirové pandemii, začíná dělat starosti.

Tyto starosti se mohou projevovat hlavně ve dvou oblastech:

  1. Ta první je zdraví – člověk si začíná dělat starosti o své zdraví i zdraví svých nejbližších.
  2. Ta druhá oblast je existenční – člověk si začíná dělat starosti o své finanční zabezpečení.

V obou těchto oblastech máme se Zdeňkem Svěrákem pro vás návod: Začněte něco dělat!

1. Oblast zdraví.

Je přirozené, že se dnes lidé bojí koronavirové nákazy. Jde o to, že pravděpodobně se každý z nás někdy s koronavirem setká a potřebujeme na něj být připraveni.

Pokud tedy máte v současné době starosti o své zdraví, je potřeba začít něco dělat. Nestačí sedět doma s rouškou přes nos a ústa, ale je potřeba začít se o své zdraví starat a je potřeba do svého zdraví začít investovat. Musíme investovat čas, peníze a úsilí.

Nemůžeme jenom sedět, potřebujeme se začít hýbat. Potřebujeme začít cvičit, potřebujme začít během, chodit nebo dělat jiný vytrvalostní sport.

Potřebujeme se začít zdravě stravovat a potřebujeme brát nějaké doplňky stravy. Bližší informace najdete v předchozích článcích o zdravém stravovánídoplňcích stravy.

Potřebujeme se zdravě stravovat, ale samo o sobě to nestačí. Potřebujeme brát doplňky stravy. V současné době doporučuji především kvalitní multivitamin-multiminerál, omega-3 mastné kyseliny, vitamin D, vitamin C, případně na povzbuzení imunity brát například echinaceu.

Pokud byste chtěli přesně vědět, které doplňky stravy váš organismus teď potřebuje, můžete si nechat provést analýzu prvků ve vlasech.

Doporučuji brát kvalitní přírodní doplňky stravy. Osobně dlouhodobě beru a doporučuji doplňky stravy Nutrilite, protože je mám osvědčené. Firma Nutrilite vyrábí velmi kvalitní přírodní doplňky stravy.

Jako lékaři mi imponuje i to, že firmy Nutrilite má velmi široký sortiment doplňků stravy pro všechny věkové skupiny, pohlaví, zdravotní rizika a zájmové aktivity. I v době koronavirové pandemie nemusíme hledat nějakou další firmu, protože vše potřebné firma Nutrilite již dávno vyrábí.

Pokud budete chtít přístup k doplňkům stravy Nutrilite, můžete se na mě obrátit, můžu vám ho zabezpečit.

2. Oblast existenční.

Tato oblast je ještě možná důležitější než zdravotní.

Co budeme dělat? Jak budeme žít?

Jak se můžeme finančně zabezpečit v současné době?

Mnoho firem končí, mnoho firem propouští své zaměstnance, mnoho lidí je na 30-60 % svého pravidelného měsíčního příjmu, někteří lidé to vzdávají, dokonce některé profese pravděpodobně skončí v souladu s tím, jak se vše přesouvá online.

Lidé si dělají starosti, jak si udržet to, na co jsme dosud byli zvyklí, jak si udržet svůj životní standard nebo jak se existenčně zabezpečit.

Já jsem naštěstí již před časem dostal přístup ke skupině podnikatelů, kteří jsou časově a finančně svobodní, to znamená, že mají peníze a čas současně, a kteří mají vytvořený systém pomoci dalším lidem být finančně a časově svobodnými. Je to mentorská skupina, která má vytvořený a ověřený systém, jak naučit další lidi podnikat, aby se mohli finančně zabezpečit.

Dostal jsem k této skupině podnikatelů přístup už v době, kdy jsem ani nevěděl, co to je internet a neexistoval žádný e-shop. Neměl jsem ani tušení o tom, že tento podnikatelský projekt, toto podnikání se zárukou, mi velmi pomůže v době online, v nouzovém stavu, že podnikání se zárukou je ideální podnikatelská příležitost pro 21. století, zvláště pro tento nouzový stav, protože vše je k dispozici online.

Můžeme dnes online nakupovat, můžeme podnikat online, můžeme se vzdělávat online, můžeme dělat konzultace online. Proto je podnikání se zárukou v současné době ideální.

Dobrá zpráva je, že i nyní je přístup k této mentorské a podnikatelské skupině otevřený pro všechny, kteří si o to řeknou a současně budou chtít se učit a něco dělat.

Můžete tedy začít něco dělat. Nemusíte už mít existenční starosti, můžete začít pracovat na svém finančním zabezpečení už teď.

Mentorská skupina podnikatelů mě už dávno učila zásadu, že je třeba kopat studnu dříve, než má člověk žízeň. Proto jsem tenkrát začal kopat a stejně tak vy můžete začít kopat nyní.

Jsou dvě skupiny lidí:

  1. Jedna si dělá už teď existenční starosti zcela reálně. Ta potřebuje kopat velmi usilovně hned.
  2. Lidé, kteří ještě nemají existenční starosti, by měli začít kopat, dokud ještě nemají žízeň.

Dělejte něco pro své finanční zabezpečení, dělejte něco pro své zdraví a svůj životní styl a zjednodušte si svůj život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.