Opravdu chcete zhubnout?

Opravdu chcete zhubnout?

Často si v mé ordinaci pacienti stěžují, že se jim nedaří zhubnout, i když by moc chtěli, ať dělají, co dělají. Nejí to a tamto, dodržují různé diety, cvičí, jezdí na kole, chodí, a přesto hmotnost zůstává stejná.

Poslední rok se jich ptám: „Opravdu chcete zhubnout?“

Odpověď je vždy jednoznačná: „Samozřejmě.“

A pak jim vysvětlím, že existuje program na kontrolu hmotnosti na základě vyšetření DNA. Program Bodykey by Nutrilite, který slouží k dosažení a trvalému udržení optimální hmotnosti na základě genetického vyšetření. Program, který je doživotním řešením jejich situace.

Pokud je čas, ukážu jim na počítači, jak program funguje, co to obnáší a jak vypadá. Ukážu jim příklady lidí, kteří jsou na programu a dosahují své optimální hmotnosti. Řeknu jim své zkušenosti a také zkušenosti své ženy.

Program Bodykey je zvláště výhodný pro ty, kteří již absolvovali různé redukční programy, diety, hubnoucí režimy…. a stále nemají svou optimální hmotnost. I kdyby ho člověk používal jen rok, je výrazně levnější, než návštěvy výživových poradců a nutričních terapeutů, o účinnosti nemluvě.

V programu Bodykey dostáváte jídelníček na každý den do konce života, stravovací plán je jen pro vás, sestaven na základě vašich genetických dispozic, vaší současné a cílové hmotnosti a vašich stravovacích preferencí. Trenér vám sestavuje cvičební plán. Program kontroluje 30 dnů zpětně, jaké množství mikro- a makroživin jste snědli.

A potom se jich zeptám: „ Jestliže opravdu chcete zhubnout, kdy s programem začnete?“

Odpovědi už tak jednoznačné nejsou: „Já si to musím promyslet….Ještě počkám…Já jsem teď začala tu Mačingovou, tak uvidíme…Kolegyně mi teď ukazovala novou dietu, asi ji začneme dodržovat spolu…“

A co vy? Opravdu chcete zhubnout?

Přečtěte si články na mém blogu, najdete tam další informace:

Hubnutí – Výběr způsobu stravování, který je vhodný pro vás

13 nejčastějších chyb při hubnutí

Proč zhubnout?

Co mi nejvíce pomohlo ke správnému zhubnutí

Tajemství správného a trvalého zhubnutí

Potřebujeme speciální potraviny na hubnutí?

Jak odstranit 5 nezdravých návyků, kterých se potřebujete zbavit

7 ověřených způsobů, jak se zbavit nitrobřišního tuku

Jak trvale zhubnout s programem Bodykey

9 způsobů, jak omezit emocionální stravování

6 kroků, které potřebujete udělat při zastavení poklesu vaší hmotnosti

Ve čtvrtek jsme se byli s manželkou znovu nechat přeměřit na přístroji In body. Po devíti měsících od napojení na program Bodykey by Nutrilite.  Výsledky byly takové, že paní výživová poradkyně si program hned objednala pro sebe.

 Naďa:

datum

10.3.2015

11.6.2015

10.12.2015

Hmotnost  (kg)

74,3

66,5

64,5

BMI

26,3

23,6

22,9

Svalová hmota  (kg)

31,1 31,0

31,4

Celkový tuk  (kg)

18,9

10,9

8,2

% tuku v těle

25,4

16,3

12,8

 

Jaroslav:

datum

10.3.2015

11.6.2015

10.12.2015

Hmotnost  (kg)

81,5

74,5

73,2

BMI

25,9

23,5

23,1

Svalová hmota  (kg)

34,8

35,5

36,1

Celkový tuk  (kg)

19,6

11,5

9,1

% tuku v těle

24,0

15,4

12,5

Nejsou to žádná závratná čísla, jde jen o to, že se nedostavil žádný jo-jo efekt, naopak se naše parametry zlepšily. Úbytek hmotnosti byl dán jen úbytkem tuku, naopak svalová hmota se zvětšila. Každý z nás se stravujeme poněkud jinak. Naďa má snížený příjem sacharidů a já mám omezený příjem tuků.

A nejsme sami – můžete se podívat na výsledky dalších osob na programu Bodykey.

Pokud opravdu chcete zhubnout a doživotně si tak vyřešit otázku optimální hmotnosti a kondice, pak program Bodykey by Nutrilite je tady pro vás.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.