Bude to fungovat?

Bude to fungovat? A opravdu to bude fungovat? To je oprávněná otázka, kterou si klademe vždy, když do něčeho máme investovat svůj čas nebo své peníze.

A je jedno, jestli budeme kupovat nějaký výrobek, například elektrospotřebič, nebo jestli budeme kupovat nějakou službu. Vždy se zajímáme o to, jestli to bude fungovat.

Jestliže si koupíme nějaký elektrospotřebič a on nefunguje podle našich představ, pak bychom si měli přečíst návod a postupovat podle návodu. Měli bychom dodržovat doporučené postupy.

Jestliže využíváme nějakou službu, měli bychom se řídit doporučeními, které dostaneme. Jestliže bereme nějaké léky, měli bychom se řídit radami lékaře.

Léčba civilizačních nemocí

Například některé tzv. civilizační nemoci, jako hypertenze nebo cukrovka, se začínají léčit určitými režimovými opatřeními, neměli by se začít léčit nějakými léky. Nejdříve by člověk měl změnit něco na svém životním stylu, měl by možná trochu redukovat hmotnost a začít se více pohybovat, u cukrovky by měl přestat jíst jednoduché cukry. Pokud to dotyčný nedodržuje, pak samozřejmě doporučení nefungují.

Jestliže ke mně do gastroenterologické ambulanci přijde pacient a já mu zjistím refluxní nemoc jícnu (nefunguje mu svěrač mezi jícnem a žaludkem, žaludeční šťávy mohou proudit do jícnu, naleptávají tam sliznici jícnu, projevuje se to pálením žáhy, bolestmi v nadbřišku a někdy kašlem), dostane kromě léků také doporučení k režimovým opatřením.

Musí něco změnit ve svém životě – neměli by pít perlivé a nadměrně kyselé nápoje, měli by se vyvarovat činnostem v předklonu a někteří také spát trochu do kopce (vytvořit z postele nakloněnou rovinu). To uvádím jako příklad. Jestliže nemocná osoba neudělá žádné změny ve svém životě, nedodržuje režimová opatření, pak většinou ani léky úplně nefungují.

Program Bodykey by Nutrilite

Když se mě lidé ptají, jestli analýza prvků ve vlasech a program Bodykey by Nutrilite fungují, pak jim odpovídám:

„Fungují za předpokladu, že člověk je ochoten udělat nějaké změny a řídí se doporučeními.“

Program Bodykey by Nutrilite k dosažení a udržení optimální hmotnosti na základě genetického vyšetření funguje, ale nefunguje sám o sobě. Musí fungovat člověk podle programu.

Jestliže uživatel dodržuje, co mu program doporučuje, pak i program funguje a jsou dosaženy žádoucí výsledky.

Analýza prvků ve vlasech

Analýza prvků ve vlasech je biochemická metoda, která sama o sobě funguje v tom smyslu, že stanoví koncentrace prvků a poměry mezi těmito prvky. Ale jestli pomůže vyšetřené osobě, to závisí na tom, jestli se vyšetřená osoba bude řídit patřičnými doporučeními.

Na základě výsledků analýzy prvků ve vlasech lidem doporučujeme, jak by se měli vyrovnávat se stresem, jak mají relaxovat, jak se mají hýbat, jakým způsobem změnit způsob stravování na základě svého metabolického typu a které doplňky stravy brát.

Já používám a doporučuji přírodní doplňky stravy, obvykle přírodní doplňky stravy Nutrilite, protože je mám ověřené a protože přírodní doplňky stravy i základě analýzy prvků ve vlasech fungují v organismu lépe než syntetické doplňky stravy.

Kdy to nefunguje

Ale pokud vyšetřená osoba není ochotna něco změnit ve svém životě – není ochotna začít správně relaxovat, není ochotna změnit svůj způsob stravování a není ochotna ani brát doplňky stravy, pak samozřejmě ta doporučení na základě výsledků analýzy prvků ve vlasech nefungují.

A pak se dotyčná osoba zlobí, že si nechal udělat analýzu prvků ve vlasech a je mu k ničemu. Ano – je mu k ničemu, pokud se nebude řídit doporučeními.

Potom se objeví pod videem zajímavé ohlasy: „Udělal jsem si analýzu prvků ve vlasech, byly doporučeny doplňky stravy Nutrilite od firmy Amway a bylo to k ničemu, nepomohlo to.“ Pokud ten dotyčný člověk nic nezměnil ve svém životě, dokonce si objednal doplňky stravy Nutrilite, ale neodebral je, to znamená, že je nemohl brát, pak samozřejmě mu provedení analýzy prvků ve vlasech nemohlo pomoci.

Shrnutí:

Analýza prvků ve vlasech i program Bodykey by Nutrilite fungují za předpokladu, že se člověk řídí doporučeními, která dostane.

Dělejte něco pro zdraví a zjednodušte si život díky lepšímu zdraví!

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.