Chcete dělat něco pro sebe?

V poslední době mě potěšilo několik emailů, ve kterým mi lidé psali, že jim pomohly moje články a má videa. Ať už se jednalo o informace o analýze prvků ve vlasech nebo o tom, jak se mají zbavit latentní tetanie, nebo o tom, jak mají doplňovat hořčík či jiné prvky, nebo třeba o tom, jak mají zhubnout. Takové emaily opravdu potěší.

Na druhou stranu se mě v některým emailech lidé ptali, jestli se pořád ještě zabývám analýzou prvků ve vlasech. Na tyto otázky vždy odpovídám kladně, protože analýza prvků ve vlasech je metoda, která opravdu může pomoci lidem ke zdraví. Je účinná hlavně v prevenci, ale může pomoci i lidem, kteří jsou chronicky nemocní.

Analýzou prvků ve vlasech se zabývám pořád, protože se snažím pomoci lidem zlepšit jejich zdravotní stav a životní styl.

K tomu, abych mohl lidem pomáhat změnit jejich zdravotní stav a životní styl používám:

  1. Analýzu prvků ve vlasech – na základě poměrů mezi prvky můžeme lidem doporučit způsob stravování podle metabolického typu, doplňky stravy a způsob relaxace čili jak se správně vyrovnávat se stresem.
  2. Dále doporučuji program na dosažení optimální hmotnosti a jejímu trvalému udržení. Program se jmenuje Bodykey by Nutrilite a je založen na genetickém vyšetření, které dokáže určit, zda více přibýváme po sacharidech nebo po tucích a jakou intenzitu fyzické aktivity potřebujeme k dosažení optimální hmotnosti.
  3. K dosažení dobrého životního stylu pomáhám lidem prostřednictvím podnikání se zárukou ve spolupráci s firmou Amway.

Všechny tyto metody či aktivity můžu nabídnout jen těm lidem, kteří chtějí. Což znamená, že pomáhám lidem jen v té oblasti, o kterou požádají. Protože násilím se nedá lidem pomoci ani k tomu, aby byli zdraví, ani k tomu, aby měli větší příjem.

Takže ke zdraví pomáhám jen těm lidem, kteří chtějí být zdraví a řeknou si o pomoc. A těm, kteří chtějí podnikat a zvýšit si svůj současný příjem, můžu pomoci v oblasti podnikání se zárukou a tím pomáhám lidem zlepšit jejich životní styl.

Podrobnější informace najdete v dalších článcích na blogu a na mých webových stránkách:

  1. Informace o analýze prvků ve vlasech najdete na www.tajemstvivlasu.cz, kde si analýzu také můžete objednat.
  2. Informace o hubnutí a udržení optimální hmotnosti najdete na www.jaroslavorlik.cz .
  3. Pokud se zajímáte o to, jak mít další příjem k tomu, který teď máte, nebo jak se finančně zabezpečit, podívejte se na www.podnikamesezarukou.cz  .

Jsem stále aktivní ve všech třech oblastech a snažím se být dobrým příkladem.

Stále pracuji na udržení dobrého zdraví, optimální hmotnosti a své fyzické kondici:

  1. Pravidelně chodím na horské túry, nejčastěji do blízkých Jeseníků, a to i v zimě.
  2. Relaxuji tak fyzicky, ale pravidelně relaxuji i klidově formou léčebné představivosti.
  3. Stravuji se a cvičím podle programu Bodykey by Nutrilite.
  4. Beru doplňky stravy Nutrilite na základě výsledků analýzy prvků ve vlasech.

Dělejte i vy něco pro zdraví a dobrý životní styl a zjednodušte si život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.