Jsme opravdu svobodní?

Před 30 lety jsme demonstrovali za to, abychom měli u nás svobodu, abychom byli svobodnější a měli se lépe. Nezaujatá osoba musí potvrdit, že jsme toho dosáhli a že po 30 letech se v naší společnosti určitě žije lépe, že jsme svobodnější a i po materiální stránce jsme na tom lépe.

Otázkou je, jestli jsme opravdu svobodní. Protože opravdová svoboda znamená, že můžu dělat to, co chci, kdy chci, s kým chci, pokud zároveň neporušuji svobodu druhé osoby.

Položte si otázku: Jsem opravdu svobodný?

Zaměstnání a svoboda

Pracuji jako lékař v nemocnici. Mám to štěstí, že mě práce baví, naplňuje, dodává mi různé druhy satisfakce a uspokojení. Nicméně nemůžu říci, že bych byl jako lékař zaměstnanec opravdu svobodný časově a finančně.

Dovolenou si musím naplánovat a někdo mi ji musí povolit a schválit. Nemůžu jít kam chci a kdy chci. Teď to vypadá, že se ani nebudu moci svobodně rozhodnout, že půjdu do důchodu, protože nemám komu svou práci předat a s mým odchodem z nemocnice by zaniklo gastroenterologické pracoviště. A to už asi 5 let upozorňuji své nadřízené, že je potřeba vychovávat a školit dalšího lékaře – gastroenterologa.

Jako lékař tedy dělám práci, kterou mám rád a která mě baví, ale nejsem skutečně svobodný. Proto jsem začal podnikat se zárukou.

Podnikání se zárukou

Mám přístup ke skupině koučů a mentorů, kteří jsou finančně a časově svobodni, protože vybudovali svůj vlastní podnik s trvalým pasivním příjmem. Tato skupina mentorů má vlastní systém, jak naučit další lidi, aby byli během 2-5 let finančně a časově svobodní.

Podnikání se zárukou a koučink s ním spojený mají tu výhodu, že ho může začít dělat kdokoliv. Není požadováno nějaké předchozí vzdělání či podnikatelské zkušenosti, není zde žádné věkové omezení. To je obrovská výhoda.

Finanční a časová svoboda během 2-5 let

Pokud budu chtít naučit někoho gastroenterologii a s ní spojené endoskopické metody, je potřeba, aby dotyčná osoba měla lékařské vzdělání. To znamená 4 roky střední školy a 6 let vysoké školy. Potom se při práci začne učit gastroenterologii a bude to trvat nejméně 6 let, než bude moci udělat atestační zkoušku, aby mohl pracovat samostatně. To je dohromady 16 let školy, vzdělávání, práce a po těchto 16 letech stejně nebude člověk osobně svobodný.

V podnikání se zárukou se můžete začít učit a pracovat a pod vedením koučů a mentorů můžete dosáhnout během 2-5 let finanční a časové svobody. Potom můžete plně využívat výhod svobody v naší společnosti.

Určitě to není úplně pro každého, ale jenom pro toho, kdo se nebojí něco dělat, kdo chce a má motivaci a touhu být svobodný. Pro tyto lidi je tady cesta a dopravní prostředek, jak svobody dosáhnout.

Pokud máte zájem a další informace a o přístup ke skupině mentorů a koučů, můžete mě kontaktovat zde nebo napište do chatu na facebooku.

Dělejte něco pro své zdraví, životní styl a finanční svobodu a zjednodušte si život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.