Vážíte si přírody?

Máte rádi přírodu? A vážíte si jí?

Uvažovali jste někdy o tom, co děláte pro naše životní prostředí? Uvažujete ekologicky?

Já mám rád přírodu. Chodím pravidelně do lesa a na hory. Vzhledem k tomu, že to mám blízko do Jeseníků, chodím tam často a mám rád Jeseníky.

Dnes jsem byl na vrcholu, který se jmenuje jako já – tedy Orlík, a potom jsem šel na Medvědí vrch a zpět dolů do Drakova. Je to pro mě relaxace a zároveň mi pobyt na horách dodává spoustu energie.

Jak si vážím přírody

Proto si přírody vážím a snažím se něco dělat, aby naše současné životní prostředí alespoň zůstalo zachováno, když by se nemělo zlepšovat.

Na horském výšlapu nebo při vycházce do lesa beru samozřejmě všechny své odpadky s sebou a nenechávám v lese obaly, plasty či plechovky. Doma třídíme odpad, jako mnozí z vás.

Ale jsem přesvědčen o tom, že nejdůležitější přínos naší rodiny pro ekologii a životní prostředí je to, že používáme výrobky firmy Amway. Protože tato firma od svého začátku v roce 1959 vyrábí své výrobky tak, aby byly šetřené k životnímu prostředí.

Přínos pro životní prostředí

Výrobky firmy Amway neobsahují saponáty a fosfáty a jsou biodegradační, to znamená, že se samy rozkládají v přírodě. Navíc jsou vyráběny formou koncentrátů, což znamená, ani potřeba ani tak velké množství obalů, jako u jiných výrobců.

Firma Amway byla několikrát oceněna za svou výrobu a svůj přínos k životnímu prostředí, mimo jiné dostala dvakrát cenu UNESCO za přínos pro ekologii.

Firma Amway má široký sortiment výrobků Nevyrábí jen spotřební domácí chemii, ale také má skvělou kosmetiku Artistry a přírodní doplňky stravy Nutrillite.

Garance kvality

Všechny výroby jsou velmi kvalitní a na každý máte tříměsíční garanci kvality. Výrobek můžete vrátit do tří měsíců od zakoupení, pokud s ním nebudete spokojeni. Můžete dokonce vrátit rozužívané balení a dostanete plnou cenu zpět.

A je tady ještě jeden důvod, proč rád používám výrobky firmy Amway. Nesou v sobě podnikatelskou příležitost.

Podnikání se zárukou

Více než dvacet let podnikám se zárukou s firmou Amway. Podnikání spočívá v tom, že učíme lidi nakupovat ve stejném obchodě, v jakém nakupujeme my. Může z toho být zajímavý profit.

Důležité je, že máme přístup k týmu mentorů, kteří už vybudovali svůj podnik a mají systém, jak pomoci lidem k finanční a časové svobodě. Více se můžete dozvědět na mých webových stránkách nebo v dalších článcích na blogu.

Můžete se podívat i na webové stránky Amway, abyste zjistili, jaké výrobky firma má.

Souhrn

  1. Pokud přispíváme ke zlepšení či udržení našeho životního prostředí, přispíváme samozřejmě i svému zdraví.
  2. Považuji za důležité zachovat přírodu pro další generace alespoň ve stejném stavu, v jakém je dnes.
  3. Výrobky firmy Amway jsou nejen kvalitní a přispívají životnímu prostředí, ale také v sobě nesou podnikatelskou příležitost.
  4. Dělejte něco nejen pro své zdraví a životní styl, ale také pro životní prostředí a další generace.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.