Chcete žít svůj život? 

Dnes jsem si mohl vybrat, jak si užiji zimu:

  1. První možnost byla, že zůstanu doma a podívám se v televizi na sjezdové lyžování nebo na závody v biatlonu.
  2. Druhá možnost byla, že si tu zimu půjdu užít aktivně.

A tak jsme s mým synem Honzou vzali sněžnice a šli jsme se projít do Jeseníků. Byla tam kouzelná zima, občas foukalo, mrzlo a byla tom dost sněhu, takže jsme si sněžnice užili. Užívali jsme si to aktivně. Rozhodně nejsme závislí na tom, co nám někdo naplánoval v televizi.  

Jak byste chtěli žít?

Stejně tak je to s naším životem. Můžeme prožít svůj život u televize, dívat se na seriály a žít život jiných lidí, anebo můžeme žít život vlastní. Zorganizovat si ten svůj život, abychom žili podle svých vlastních představ.

Jak byste chtěli doopravdy žít?

Jak byste chtěli bydlet?

Kam byste chtěli cestovat?

Co byste chtěli mít?

Jak byste chtěli trávit svůj volný čas?

Jak byste chtěli pomáhat lidem?

Co byste vlastně chtěli dělat?

Jak byste chtěli žít, aniž by vám ten váš život někdo naplánoval?

Tohle umožňuje podnikání se zárukou.  Podnikání se zárukou nám umožňuje mít svobodu, svobodu času a svobodu financí, a tudíž si můžeme naplánovat náš život tak, jak bychom ho chtěli prožívat.

Podnikání a mentor

Samozřejmě to nemůže být hned. Potřebujeme vyvinout nějakou práci a potřebujeme tomu věnovat nějaký čas, ale můžeme dosáhnout finanční a časové svobody a můžeme žít život podle svých vlastních představ.

Výhodou je, že máme tady mentorský systém. To znamená, že se učíme od lidí, kteří už prošlapali tu cestu před námi.

Tak jako dnes jsem šel velkou část cesty za Honzou, který prošlapal sněžnicemi hluboký sníh. Občas jsme se vystřídali, ale většinu cesty jsem šel za Honzou, takže se mi v těch stopách šlo výrazně lépe.

Stejně, tak v podnikání se zárukou jdeme za někým, kdo už tu cestu prošel, kdo nám může poradit, jak to udělat. Někoho, s kým můžeme pravidelně konzultovat a kdo nám pomáhá. To je výhoda mentorského systému, který máme v podnikání se zárukou.

Co chcete vy?

Otázkou je, jestli chcete vyvinout nějaké to úsilí a jestli chcete žít svobodný život, jestli chcete žít život podle svých vlastních představ, protože podnikání se zárukou to umožňuje. 

Rozmyslete si, jak chcete žít. Chcete žít pořád život někoho jiného a sledovat všechny své hrdiny seriálech nebo chcete žít život podle sebe, naplánovat si svůj život a potom tu uskutečnit?

Podnikání se zárukou to umožňuje. Můžete být svobodní. Můžete mít svobodu času, můžete mít svobodu financí a můžete si užít spoustu zábavy s lidmi, kteří jdou stejným směrem jako vy. S lidmi, kteří jsou pozitivní a kteří si užívají svůj vlastní život.

Dělejte něco pro svůj životní styl, dělejte něco pro své finanční zabezpečení a zjednodušte si svůj život nejen díky lepšímu zdraví.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.