Chcete zlepšit svůj zdravotní stav?

Na konzultacích k analýze prvků ve vlasech vysvětluji klientům, že k tomu, aby zlepšili svůj zdravotní stav, potřebují udělat opatření ve třech různých oblastech. Přičemž každá z těch tří oblastí je stejně důležitá.

1. relaxace

První oblast je, že se potřebují naučit rozkládat stresové hormony. To se děje v procesu, kterému se říká relaxace, která by měla být ve dvou formách. První forma je vytrvalostní, aktivní relaxace, druhá forma je klidová relaxace, nejlépe formou léčebné představivosti.

2. způsob stravování

Druhá oblast je způsob stravování podle metabolického typu, který se dá stanovit právě analýzou prvků ve vlasech

3. doplňky stravy

Třetí oblast jsou doplňky stravy. Je to kombinace prvků, vitamínů, antioxidantů, omega-3 mastných kyselin a někdy i některých dalších doplňků stravy, které jsou doporučeny na základě výsledků biochemického vyšetření – analýzy prvků ve vlasech.

Doplňky stravy se podávají dlouhodobě. První tři měsíce slouží k tomu, aby se vyrovnali poměry mezi prvky. Následuje dlouhodobá suplementace, která ty poměry udrží.

Jestliže chcete zlepšit svůj zdravotní stav:

  1. potřebujete pravidelně relaxovat – potřebujete pravidelně rozkládá stresové hormony,
  2. potřebujete se správně stravovat – nejlépe na základě svého metabolického typu,
  3. potřebujete brát nějaké doplňky stravy – ideálně na základě analýzy prvků ve vlasech.

Pokud analýzu prvků ve vlasech nemáte provedenou, doporučuji kvalitní multivitamín-multiminerál  a omega-3 mastné kyseliny. Další doplňky stravy už jsou individuální. Většinou je to vitamín C, B-komplex a v zimě D vitamín, ale samozřejmě mohou to být i další doplňky stravy.  Základem úplně pro všechny je však kvalitní přírodní multivitamín-mutiminerál a omega-3 mastné kyseliny.

Pokud chcete zlepšit svůj zdravotní stav, potřebujete na tom vytrvale pracovat. Potřebujete udělat opatření ve všech třech oblastech.

Nastavení mysli

Nezbytné je změnit nastavení své mysli, změnit svoje myšlení. Soustředit se na to, co doopravdy chcete. Nesoustředit se jenom na ty svoje problémy, ale soustředit se na to, že chcete být zdraví.

Možná potřebujete také změnit svoje myšlení tím, že začnete číst knihy pozitivního myšlení a začnete sledovat pozitivní filmy.

Nejlepší bude, když se zapojíte do skupiny pozitivních lidí, tak abyste se mohli pozitivně naladit, abyste se nehrabali pořád jenom v těch svých problémech. Abyste se nesoustředili stále na své problémy, protože to, na co se člověk nejvíc soustředí, to si přitahuje.  Pokud chcete být spokojení, šťastní a zdraví, potřebujete se soustředit právě na tyhle myšlenky.

Dělejte denně něco pro svoje zdraví, pravidelně relaxujte, pravidelně jezte podle svého metabolického typu, berte kvalitní přírodní doplňky stravy a pozitivně myslete.

orlik@orlikovi.cz
MUDr. Jaroslav Orlík je internista a gastroenterolog, který se více než 20 let zabývá analýzou prvků ve vlasech a více než 25 let podniká se zárukou. Pomáhá lidem správně se stravovat, vyrovnávat se se stresem a cíleně brát správné doplňky stravy na základě analýzy prvků ve vlasech. Pomáhá lidem zlepšit jejich zdravotní stav, životní styl a finanční zabezpečení, aby se cítili lépe a měli více radosti ze života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.